Хроніка
Вітальня » Інтерв’ю

«Медіаперспективи» відкрили новий сезон

Наталія Каралкіна
На початку вересня в Прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» стартував новий сезон. Уже відбулося кілька засідань у формі тренінгу, публічної дискусії, майстер-класу, які провели журналісти-практики, менеджери, викладачі, відомі на Закарпатті й поза його межами. Серед гостей прес-клубу були навіть журналісти з Америки. Усі вони охоче демонстрували професійні навички, ділилися власними секретами, давали поради майбутнім журналістам.
22.11.2016 / xaos / 194 / 0

Василь КОЦАН: «Хто не знає свого коріння, той не має майбутнього»

Василь КОЦАН
Етнографія є цікавою темою журналістських публікацій, адже для кожного громадянина важливо знати про походження, культуру, соціальні відносини свого народу.

Ровесник УжНУ Іван Мандрик: «Ми не хочемо пам’ятати дати – бажаємо зберегти у серці події, моменти»

Іван Олександрович Мандрик – завідувач кафедри нової і новітньої історії та історіографії УжНУ, доктор історичних наук, професор, виходець із с. Вишкова, що на Хустщині. Його колеги жартома кажуть: «Він народився, а рівно через місяць засідала Компартія Закарпатської України й думала, що з цим хлопчиком робити, куди подіти. Так і відкрили університет».

Марія Якубишин: «Активна позиція в житті – хороший крок до самореалізації»

9 вересня на філологічному факультеті одноголосно обрали голову студентської ради – студентку 3 курсу спеціальності «українська мова та література» Марію Якубишин. Дівчина каже, що робитиме все для того, аби студенти почувалися комфортно, бо нова посада дуже важлива для неї. Далі – з перших уст.

Валерій МУРГА: «Один українець – як п’ять «москалів»

У цей нелегкий час наша країна потребує справжніх захисників та патріотів. Приємно усвідомлювати, що такі є й на Закарпатті. І один із них – Валерій Петрович МУРГА.

Женя Толочний: «Не хочу бути схожим ні на кого. Моє основне завдання – щоб музика гурту «Скрябін» жила завжди».

Висхідна зірка – Женя Толочний
У суботу, 5 вересня, в Ужгороді відбувся музичний вечір пам’яті Кузьми Скрябіна під назвою «Скрябін і Друзі». Напередодні виступу нам удалося поспілкуватися з новим вокалістом гурту Женею Толочним.

Юрій Ломакін: «Маніпулювання й спекуляції на темі війни – неприпустимі речі»

Мобілізований на службу у військкомат студент-заочник відділення журналістики взяв участь у формуванні прес-групи Закарпатського обласного військового комісаріату
Ми, українці, навіть у найстрашнішому сні не могли уявити собі жахливі події, що відбуваються на теренах нашої держави. Діти залишаються без батьків, жінки прощаються з чоловіками, а матері оплакують своїх синів. У такий нелегкий для України час єдиною надією та міцним захистом є чоловіки, що віддано служать народові.
11.08.2014 / Зизич / 335 / 0

Юрій Бідзіля: «Наш фільм визнано одним із кращих»

Юрій Бідзіля на конференції
Нещодавно у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні дослідження українських наукових шкіл у галузі соціальних комунікацій». Її учасниками стали представники 15 шкіл журналістики з усієї України. Ужгородську школу на науковому форумі представляв Юрій Михайлович Бідзіля.
1 2 »