Instagram-локації Ужгорода
Вітальня » 2018 » Листопад » 3 » Instagram-локації Ужгорода
Instagram-локації Ужгорода
Ужгород — затишне містечко з різними чудовими старовинними пам‘ятками та неймовірно гарною природою. Тут майже на кожному кроці можна влаштувати фотосесію.

Одне з найчарівніших місць столиці Закарпаття — липова алея. Її краса просто захоплює, особливо зараз, восени. Неймовірна палітра кольорів, листя, немов, ковдрою, увкриває землю. Правда, важко втриматися, щоб не зробити знімки?

Липова алея

На другій позиції — пішохідний міст — ідеальне місце для фотозйомки. Особливо ввечері, коли підсвітка додає романтики. «

Гірчичне зерно» — надзвичайно миле та «найінстаграмніше» місце. Крамнички, затишні кафе створюють тут неймовірно теплу атмосферу. Тому, якщо у вас ще досі немає фото в цьому провулку — не зволікайте.

Гуляючи Ужгородом, ми зазвичай помічаємо екстер’єри кав‘ярень, піцерій, магазинів, але в нашому місті є безліч інших «інстаграмних» місцин, які точно наберуть велику кількість лайків у ваших соціальних мережах. Наприклад, стіна поруч із Замковими сходами. Багряна рослинність химерно переплітається та звисає, перетворюючи це місце в оригінальну фотозону.

Стіна

Вам набридли одноманітні світлини на фоні будівель, вулиць? Завітайте до галереї Ilko — мистецького центру Ужгорода, де влаштовують виставки, фестивалі, конференції, музичні вечори. Галерея знаходиться доволі далеко від центру міста, але прийшовши туди, ви будете вражені й звісно зробите велику кількість фотографій, які наберуть чимало лайків.

Також гарними локаціями для фото є Ужгородський замок та Закарпатський музей народної архітектури та побуту «Старе село». Атмосфера надихає на тематичні та ретрозйомки. У замку ви можете відчути себе королевою або королем, а в музеї просто неба — улаштувати фотосесію в народному стилі.

Не менш привабливою місциною є альпінарій — скверик на Жупанатській площі, де завжди можна побачити молодь, яка фотографується. Завдяки кленам і соснам, що ростуть уздовж паркану, тут створюється по-справжньому казкова атмосфера.

Альпінарій

Ужгород пишається ще шістьма набережними. Найвідоміші з них — Православна, Київська та набережна Незалежності. Про Ботанічну ж, напевно, мало хто чув. Вона не така, як інші: там немає брукованих доріжок, лавичок та завжди небагато людей. І це створює особливу затишну атмосферу, у якій можна не тільки гарно відпочити та знайти гармонію з собою, а й заповнити свій телефон оригінальними світлинами.

Озеро в мікрорайоні Радванка (що утворилося на місці закритого кар’єру) — одне з улюблених місць відпочинку для жителів Ужгорода і гостей міста. Якщо піднятися на пагорб поблизу, то нам відривається дивовижний краєвид на саму водойму та місто.

Певне, найпопулярнішим місцем, де організовують фотосесії, є ботанічний сад. Гарнішої та «інстаграмнішої» локації, мабуть, ніде більше не знайдете. Там ви можетеь сфотогравуватися серед екзотичних квітів, кущів, дерев, зокрема і на фоні височезних пальм. Завітайте туди, адже краси багато не буває.

Ботанічний сад УжНУ

Отож, Ужгород багатий на чудові місця для зйомок. Збережіть яскраві та щасливі моменти не лише в спогадах, а й на фото. Запевняю вас, куди б ви не пішли, запорукою вдалих світлин є ваш хороший настрій.

Марина Шутяк,

Ольга Брайлян (фото),

студентки відділення журналістики.

Переглядів: 20 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0