+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Іноземні студенти УжНУ не забувають про рідні традиції
Вітальня » 2015 » Листопад » 23 » Іноземні студенти УжНУ не забувають про рідні традиції
22:19
Іноземні студенти УжНУ не забувають про рідні традиції

Атмосфера таємничості царювала 11 листопада в студентському центрі дозвілля «Ювентус». Звідусіль лунали екзотичні для українського вуха індійські композиції, а на вході до зали горіли свічки. Гостей вечора «посвячували» спеціальним обрядом: посипали пелюстками троянд і малювали запрошеним бінді (третє око, що знаходиться в центрі лоба й символізує правду).

Причиною цього став незвичний захід, який влаштували іноземні студенти, котрі навчаються в УжНУ. Вони вітали всіх на святі добра і світла – «Diwali». Це своєрідний новорічний фестиваль, на якому повинно бути чимало вогню й запалених ламп, оскільки він  означає перемогу світла над темрявою.

Керівництво вишу привітало молодь із  чудовою нагодою відпочити після пар. Усі виступи звучали англійською мовою, іноді з українським перекладом.

Програма була насичена цікавими номерами, зокрема, гостям продемонстрували національні танці  та показали відео про традиції і звичаї Індії. Іноземні студенти відчули ностальгію й почали танцювати просто в залі. При цьому, певно, були на сьомому небі від щастя, бо несамовито вигукували радісні гасла. Кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками.

Наповнити розум присутніх добром і запалити світло в їхніх душах  – основна мета, якої успішно  досягли  ініціатори свята. Усі глядачі  відчули особливу атмосферу події та ознайомились з іншою культурою. Таким чином, глобалізація торкнулася й нас, і вже рік безпосередньо спілкуємося з іноземними студентами, дізнаємося  цікаві особливості їхніх  традицій.

Олександр Курта, студент відділення журналістики


Категорія: Дозвілля | Переглядів: 226 | Додав: Є_Зеленюк | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку