+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Гуртожиток vs квартира
Вітальня » 2018 » Листопад » 20 » Гуртожиток vs квартира
22:15
Гуртожиток vs квартира

Моє знайомство з гуртожитком відбулося чотири роки тому, коли я вступила на відділення журналістики УжНУ. Не найвдаліше знайомство, яке в мене коли-небудь було...

Антисанітарія, жахливі умови, відсутність елементарних речей — усе це побачить майбутній студент, як тільки-но відчинить двері «другого дому». Дешево й сердито, там немає часу «на соплі».

Гуртожиток, або як ми його називаємо «общага», — це школа... Школа виживання, імпровізацій та нестримних емоцій. Щодня зустрічаєшся поглядами з великим потоком людей, потім потрапляєш в одну компанію з ними й автоматично коло твоїх знайомих зростає. В «общазі» вирує життя в усіх його проявах: щасті, закоханості, невдачах... І це неймовірно, бо тут відчуваєш себе справжнім студентом: інколи голодним, змученим, роздратованим, але завжди готовим провести час у веселому шумному товаристві.

На другому курсі мені випала можливість орендувати квартиру, і я нею скористалася. Звісно, порівнювати проживання в таких різних місцях неможливо. У найманому помешканні мені спочатку було самотньо й незвично. Авжеж, я спала більше восьми годин, добре харчувалася та приймала вже не тільки холодний душ.

Виконання домашнього завдання на квартирі
Якби повернути час назад, то вибрала б те саме. Однак життя в гуртожитку має й позитивний досвід. Тут учорашній школяр вчиться взаємодіяти з величезною кількістю однолітків і трохи старших юнаків і дівчат, зрештою дорослішає, стає самостійною людиною, готовою до всяких випробувань і нових звершень.

Вибір, звісно, за вами…

Іоанна Голянич,

студентка відділення журналістики.

Переглядів: 25 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку