Гайда до бібліотеки!
Вітальня » 2013 » Вересень » 23 » Гайда до бібліотеки!
Гайда до бібліотеки!
Тут багато людської мудрості
19 вересня 2013 року в науковій бібліотеці Ужгородського національного університету відбулися бібліотечно-бібліографічні заняття, котрі щороку проводяться для всіх студентів-першокурсників.

Працівники бібліотеки пояснюють, як швидко та вправно знайти потрібну літературу, проводять екскурсію різними відділами та коротко інструктують про правила поведінки з книгами.

Лариса Олександрівна Мельник, завідувач довідково-бібліографічного відділу, розповідає про особливості знайомства студентів із бібліотекою:

Лариса Олександрівна Мельник
«Ці заняття є обов’язковими для студентів, адже літератури в нашій бібліотеці дуже багато, близько півтора мільйона екземплярів, тому, щоб знайти потрібну книгу, студенти мають здобути певні знання та навички. Наші заняття проходять у формі лекцій, бесід та різноманітних практичних завдань. Ми маємо на меті ознайомити потенційних відвідувачів із структурою бібліотеки. Перший етап занять – це похід у відділ каталогів, де студенти отримують невеличкі практичні завдання: мають знайти книги, користуючись алфавітними та систематичними покажчиками. Другий етап проходить у довідково-бібліографічному відділі, де ми показуємо головну нашу цінність - картотеку газетно-журнальних статей».

Студенти не дуже полюбляють відвідувати бібліотеки, часто віддають перевагу електронним книгозбірням. Хоча даремно, адже з такими заняттями, які проводять в УжНУ, відвідання традиційної бібліотеки може бути навіть дуже цікавим!

Катерина Горняк,
студентка відділення журналістики