Філфак «вишив» на БАМі восьмикутну зірку – камертон життя для українців
Вітальня » 2016 » Травень » 20 » Філфак «вишив» на БАМі восьмикутну зірку – камертон життя для українців
Філфак «вишив» на БАМі восьмикутну зірку – камертон життя для українців

Філологічний факультет УжНУ другий рік поспіль третього тижня травня приходить у вишиванках. Цьогоріч філологи, журналісти, піарники, рекламісти та всі охочі відсвяткували ще й цікавим флешмобом. Утворили символ довершеності – проникнення духа в матерію.

19 травня філологи УжНУ прийняли естафету акції «Фрі Юкрейн» від Рівненського дитячого театру КВК, заспівали гімн та «повишивали» перед головним корпусом УжНУ. Студенти у вишиванках зобразили чоловічий і жіночий хрести, відтак – восьмикутну зірку – символ довершеності для українців, проникнення духа в матерію.

А ще студенти передали естафету колегам із Закарпатської академії мистецтв, кафедри україністики Пряшівського університету та Мукачівського державного університету.

До слова, Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного українського одягу. Зініціювала це свято 2006 року студентка Чернівецького національного університету Леся Вороніна.

Іванка Когутич, Медіацентр УжНУ

Категорія: Культура і мистецтво | Переглядів: 237 | Додав: Третяк | Теги: день вишиванки, журналісти, Свято, УжНУ | Рейтинг: 0.0/0