+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Фестивалимо

Танцюють всі в Ужгороді!

Учасники флешмобу
Незважаючи на мінусову температуру та сніг 20 лютого, ужгородська молодь знову довела, що вміє веселитися: вдень вдалося зацікавити перехожих, а вже ввечері користувачів Інтернету новим для міста флешмобом - Harlem Shake: Uzhgorod style.

«Опісля ти ідеш… хоча насправді залишаєшся»

Ірина Левіна про те, що за межею
19 лютого в одному із затишних ужгородських пабів відбувся вечір романтично-еротичної поезії, організаторами якого стали студентки інституту іноземної філології УжНУ. Маленька зала забита вщент – нема не тільки де сісти, а й де стати.

Про бутафорію, крила і стріли

Вік має значення :)
Переддень святого Валентина. Усі в очікуванні чогось гарного, піднесеного і просто неземного. Звичайно! Адже що може бути прекраснішим, ніж кохання?! Завтра, 14 лютого, багато людей на земній кулі святкуватимуть романтичне свято – День закоханих!

День народження є у кожного…

Відділенню журналістики - 15
День народження – завжди свято. Іноді лише для самого іменинника, іноді для декількох найближчих людей… Цей день народження був святом для всіх: 18 грудня в рамках проведення Дня відкритих дверей відділення журналістики УжНУ відзначало своє 15-ліття!
18.12.2012 / Шумицька / 1233 / 4
Докладніше

Своє треба любити. І підтримувати. І пропагувати…

Тиждень українського кіно на філфаку
Передостанній осінній тиждень на філфаку вийшов насиченим: окрім написання модульних контрольних робіт, студенти мали змогу переглядати вітчизняні кінострічки, зняті на кіностудії ім. О.Довженка, – «Білий птах з чорною ознакою», «Камінний хрест», «Тіні забутих предків», «Захар Беркут», «Сон». Тиждень українського кіно на філфаку – цікавий проект і дуже гарний задум студентів-журналістів 3-го курсу, який підтримали викладачі кафедри журналістики, зокрема Віталій Іванович Завадяк та Василь Васильович Шаркань.

Святкували разом – вийшло гарно

Студентки УжНУ Віра Білас, Анастасія Дуб, Ольга Лугош, Роксолана Крошней і Мар’яна Дочинець читають поезію Дмитра Білоуса «Коли забув ти рідну мову»
9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, ось уже 15 років поспіль українці відзначають велич рідного слова та прадавньої мудрості. Цьогоріч 13 листопада у стінах Закарпатського державного університету літературно-мистецьке свято до Дня української писемності та мови зібрало студентів ЗакДУ, Ужгородського національного університету та Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ.

Така смачна, й весела, й дотепна, й незабутня «Інформаційна миска ’2012»

Дерево мрій п’ятикурсників
Щойно колишні абітурієнти, а нині вже студенти-журналісти та їх старші колеги почали звикати до університетських лав, як їх уже чекав щорічний боґрач-фест! Він проводився лише вдруге, але став одним з найулюбленіших заходів студентства відділення журналістики УжНУ. «Інформаційна миска» – це чудова нагода поспілкуватися зі своїми друзями по парті, дізнатися не тільки про них, але й про викладачів багато нового.

« 1 2
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку