Хроніка
Вітальня » Фестивалимо

Прес-тур до «Гуцульської бринзі»

Гуцульська бринзя
На початку вересня фестиваль «Гуцульська бринза» пронісся полонинами Рахівщини й заманив до святкування не лише гуцулів. Відродження давніх традицій – чи не найголовніша мета заходу. Проводилося дійство в парку-амфітеатрі «Буркут». На фестивалі побували й студенти відділення журналістики.

У Львові відбувся Форум видавців: «Культура проти пропаганди»

Літературний "переполох"
9-13 вересня відбувся 22-й Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові». Його учасниками стали 350 авторів із 22 країн світу.

Студентка відділення журналістики бере участь у фестивалі православних ЗМІ

Світлана Лапига - учасниця фестивалю
Восьмий фестиваль православних ЗМІ розпочав сьогодні свою роботу. Більш ніж 150 його учасників – представники із 36-ти єпархій – п’ять днів братимуть участь у круглих столах, семінарах, дискусіях та майстер-класах у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі.

Студенти відділення журналістики активно долучилися до міжнародного фестивалю «Мій рідний край»

Наші студенти першими побачили 13 іміджевих роликів про Закарпаття виробництва студії «Експеримент» телеканалу «Тиса-1»
Два дні поспіль студенти відділення журналістики УжНУ брали активну участь у фестивалі телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край», який проходив в готелі-ранчо «Золота гора» в с. Барвінок.

Країна, з якої не хочеться емігрувати!

Студреспубліка-2013
Країна, яка приваблює до себе значну частину людей, зокрема молодь, називається Студентська республіка Закарпаття. До неї вже п’ятий рік іммігрує все більша кількість осіб, котрі бажають відпочити від сірої буденності, знайти нових друзів і на деякий час забути про свої турботи.

Члени МАЛіЖ вступатимуть на відділення журналістики УжНУ

Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2013»
У Міжгір’ї, на базі місцевого професійного ліцею, відбувся Х, ювілейний, Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2013». Цьогоріч він зібрав понад 150 учасників із різних куточків України, близького й далекого зарубіжжя.

Справжні джентльмени працюють і вчаться в УжНУ!!!

Оркестр Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Є.Задора в стінах УжНУ
Напередодні свята 8 Березня у стінах УжНУ лунали вітання для представниць прекрасної половини людства, хлопці дарували квіти, подарунки...

"А я вопще не з цієї планети, але дуже люблю українську мову..."

Студенти УжНУ зізнавалися у любові до рідної мови