Феєрверк позитиву від філфаку!
Вітальня » 2012 » Квітень » 27 » Феєрверк позитиву від філфаку!
Феєрверк позитиву від філфаку!

Руслана Ігнатко
Наш факультет відзначив 25-й День філолога. Свято вже традиційно відбулося у стінах Падіюна. Зі словами привітання, як зазвичай, звернувся до присутніх декан Юрій Бідзіля, а першою справжньою несподіванкою стала поява на сцені гурту «Піккардійська терція», яка викликала в публіки неймовірний захват та бурхливі оплески. Першою, та не останньою...
Знаковим свято стало й для його незмінної організаторки – заступниці декана філологічного факультету Людмили Лимонової.

Та про все – своїм порядком. Враженнями від виступу львівських артистів поділилася провідний спеціаліст кафедри словацької філології Руслана Ігнатко.

Потім відбулися парад учасників традиційного турніру з футболу «Кубок декана» та нагородження його переможців.

Іван Колодій
Цьогоріч першою у футбольному протистоянні стала команда викладачів факультету. Одним із яскравих моментів заходу став виступ випускників філфаку попередніх років. Колишні студенти з ностальгією згадували пору свого навчання і тепло висловлювалися про викладачів-наставників. З цього приводу висловлюється випускник філфаку Іван Колодій.

Кульмінацією дійства став виступ професорсько-викладацького складу філфаку. Викладачі вразили присутніх яскравими образами: доцент кафедри української літератури Надія Ференц постала в ролі футбольного вболівальника, заступник декана з навчальної частини, доцент Галина Шумицька гармонійно поєднала образи Каті Осадчої та Ольги Фреймут, а доктор філологічних наук, професор Світлана Пахомова та доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк виконали ліричні пісні про свої будні на філфаку. Завідувач кафедри російської літератури, доцент Іван Сенько та викладач цієї ж кафедри Марта Демчик постали в образі танцівників, крім того, Іван Михайлович у жартівливій формі, розповів вірш. А найнесподіванішим для всіх став вихід декана факультету Юрія Бідзілі в ролі байкера, викликавши бурхливі оплески у глядачів. Студенти ж, своєю чергою, теж представили глядачам яскраву концертну програму «Філфак TV».

Світлана Лисюк

Олександра Артюхіна
Наскільки вдало пройшло святкування, розповідає одна з організаторок заходу, студентка відділення журналістики Олександра Артюхіна.

Іншим гостям свято було теж до вподоби. Про враження від події розповідає Світлана Лисюк, мама студентки відділення журналістики Вікторії Лисюк.

25-й День філолога став особливим, незабутнім і ще більше об’єднав викладачів та студентів. Своїми емоціями ділиться учасник концертної програми, декан факультету Юрій Бідзіля.

Юрій Бідзіля

Відеофрагменти ювілейного, 25-го, Дня філолога

Фотогалерея ювілейного, 25-го, Дня філолога

(для переходу клікніть на фото нижче)