Євген Суліма відвідав УжНУ
Вітальня » 2012 » Березень » 2 » Євген Суліма відвідав УжНУ
Євген Суліма відвідав УжНУ
Перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма 1 березня відвідав Ужгородський національний університет.

Метою приїзду стало, зокрема, з’ясування причин появи гасла "Суліму – геть!" під час студентських акцій на захист УжНУ.

Нагадаємо, що 28 лютого трудовий колектив закладу, заручившись підтримкою очільників краю Івана Балоги та Олександра Ледиди, на загальних зборах вирішив надіслати телефонограму керівнику уряду з проханням скасувати постанову Кабміну номер 760-р про реорганізацію вишів Закарпаття.

Ознайомитися з ситуацією в нашому університеті Євген Суліма вирішив самостійно. Відвідав декілька факультетів, зокрема й філологічний.

На завершення зустрівся з викладачами та студентами у бібліотеці УжНУ. Відтак дав інтерв’ю студентам відділення журналістики, які цікавилися передусім позицією Міністерства щодо урядової постанови номер 760-р, долею закарпатських вишів після ухвали закону "Про вищу освіту", баченням напрямків розвитку вищої освіти в Україні.

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 649 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 5.0/5

Маємо визнати, що Євген Суліма - конкретний чоловік:
МОНмолодьспорту разом зі студентською та науковою громадськістю Закарпаття дійшли згоди щодо відміни злиття чотирьох вищих навчальних закладів

03 березня 2012

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник ініціював внесення на погодження до відповідних центральних органів виконавчої влади проекту розпорядження стосовно скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 р. № 760 «Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів» як такого, що не набуло чинності та організаційно не реалізовано.