Екскурсія в майбутнє
Вітальня » 2014 » Лютий » 19 » Екскурсія в майбутнє
Екскурсія в майбутнє
Під час пекскурсії

Другий тиждень навчання після канікул розпочався вдало, адже студентам відділення журналістики І та ІІ курсів повідомили, що вони побувають у гостях у Закарпатської облдержтелерадіокомпанії «Тиса-1».

Володимир Герзанич
Спілкування із заступником генерального директора ОДТРК «Тиса-1» Володимиром Герзаничем і директором ТВО «Студія «Есперимент» Тетяною Довганинець, випускницею відділення журналістики УжНУ, на тему «Сучасне телебачення – таємниці, що лишаються за кадром» стало неабиякою радість для всіх нас, бо практично кожний із студентів бачить себе у майбутньому на радіо, телебаченні, у редакції газети чи журналу. А як же цікаво дізнатися про секрети й тонкощі створення теле- чи радіопрограм, про незвичайні історії з насичених буднів ефірних працівників!

Відвідавши телерадіокампанію, майбутні медійники відкрили для себе чимало нового й корисного. Виявилося, наприклад, що виготовляють усі ефірні програми в одній величезній кімнаті з різними декораціями (в окремому приміщенні записують тільки ведучих теленовин). Студія облаштована професійним світлом, масштабними екранами й багатьма ширмами відповідно до телепередачі.

Тетяна Довганинець
Особливі враження залишилися після відвідин студії, у якій безпосередньо записуються новини. Подробиці прямого ефіру дивували журналістів-початківців, адже мало хто знає про курйози й перипетії творчого процесу, та ще й у прямому ефірі.

Побачивши й почувши про те, як усе розпочинається, триває й закінчується у телевізійників, студенти побували в гостях і в «Тиси-ФМ». Радіо сподобалося по-особливому. Тут панує тепла, домашня обстановка, колектив випромінює в роботі море позитивних емоцій.

Студенти пишалися тим, що перебувають у тій самій студії, де записувалося чимало відомих людей, як-от: Скрябін, Олег Скрипка, Дзідзьо...

А на «десерт» – різні камери, мікрофони, відеомагнітофони та інше телеустаткування й приладдя з минулого, нагороди за творчу працю, які належно зберігаються в музейній кімнаті телеканалу.

Студенти охоче фотографувалися на пам’ять. Зустріч із працівниками «Тиси» справді приємно вразила, багато чого навчила. Господарі "Тиси" запрошували в гості знову. Студенти обіцяли завітати, зокрема... і в ролі працівників.

Насамкінець зауважимо, що захід відбувся з ініціативи завідувача кафедри журналістики Юрія Бідзілі в рамках чергового виїзного засідання Прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи», керівник якого, доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк, і надалі пообіцяв цікаві зустрічі з журналістами-практиками.
Ніколетта Бокшан,
студентка І курсу відділення журналістики.
Фото Олени Ганзел,
студентки ІІ курсу відділення журналістики.

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 331 | Додав: xaos | Рейтинг: 0.0/0