Хроніка
Вітальня » Дозвілля

Студреспубліка в Лумшорах – рай для студентів!

Студентська республіка — це фестиваль, який об’єднує всіх студентів  нашої області. Цьогоріч  він проходив у Лумшорах  протягом трьох днів — 12-14 липня. Розпочалося все з реєстрації, під час якої усміхнені дівчата роздавали футболки і просили не губити талончики на їжу. Після розбиття наметового містечка відбулося відкриття фестивалю, представлення команд, кураторів, оргкомітету.

Словесність святкувала в Падіюні

Потужна "словесність" Ужгородського національного університету 18 травня зібралася під одним дахом концертної зали Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Відбулися щорічні урочистості з нагоди Дня філолога. Цього разу під позитивним гаслом «Мрії здійснюються!».

Корона першої красуні філфаку має нову власницю

Ганна Бляшин2 грудня в залі Падіюну філологи й журналісти відсвяткували День першокурсника і традиційно обрали Міс філологічного факультету – 2010. Цього року вісім учасниць змагалися в п’яти конкурсах...
04.12.2010 / Путрашик / 1145 / 1
« 1 2 3 4 5