+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Дозвілля

Що то за зірки на філологічному небі?

Філфак завжди красний, бо тут найгарніші дівчата
11 жовтня у Падіюні відбулося одне з найцікавіших студентських свят – День першокурсника. Не обминуло воно й філологічний факультет УжНУ. На своєрідний бенефіс «першачків» прийшло подивитися дуже багато людей. Актовий зал був переповнений. Навіть «стоячі» місця не змусили глядачів піти з концерту, бо кожна хвилина чарувала своєю сутністю, захоплювала в тенета невідомого та прекрасного.

У Лумшорах – знову неповторний студентський фест

Це літо закарпатським студентам вдалося на славу. У червні – хто куди, та наступного місяця всі – на Студреспубліку, котра пройшла 10–13 липня на турбазі «Турбогаз» у Лумшорах. Чотири дні незабутнього відпочинку, ніяких звичних проблем, а лише веселощі та музика.

Феєрверк позитиву від філфаку!

У ювілейний День філолога – на сцені і студенти, й випускники, й викладачі
Наш факультет відзначив 25-й День філолога. Свято вже традиційно відбулося у стінах Падіюна. Зі словами привітання, як зазвичай, звернувся до присутніх декан Юрій Бідзіля, а першою справжньою несподіванкою стала поява на сцені гурту «Піккардійська терція», яка викликала в публіки неймовірний захват та бурхливі оплески. Першою, та не останньою...

Журналістський боґрач в «Інформаційній мисці»

Довгоочікуваний організований виїзд відділення журналістики УжНУ на колишню університетську базу відпочинку «Скалка», що за Ужгородом, відбувся у п’ятницю, 16 вересня. Зранку, о 9:00, викладацько-студентський колектив у повній «бойовій» готовності — озброєний казанками, ложками, інгредієнтами для боґрачу та позитивним настроєм, — вирушив двома автобусами на місце фесту. Приїхавши, п’ять курсів відділення журналістики сформували п’ять команд, а викладачі відповідно стали членами журі.

Студреспубліка в Лумшорах – рай для студентів!

Студентська республіка — це фестиваль, який об’єднує всіх студентів  нашої області. Цьогоріч  він проходив у Лумшорах  протягом трьох днів — 12-14 липня. Розпочалося все з реєстрації, під час якої усміхнені дівчата роздавали футболки і просили не губити талончики на їжу. Після розбиття наметового містечка відбулося відкриття фестивалю, представлення команд, кураторів, оргкомітету.


Словесність святкувала в Падіюні

Потужна "словесність" Ужгородського національного університету 18 травня зібралася під одним дахом концертної зали Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Відбулися щорічні урочистості з нагоди Дня філолога. Цього разу під позитивним гаслом «Мрії здійснюються!».

Корона першої красуні філфаку має нову власницю

Ганна Бляшин2 грудня в залі Падіюну філологи й журналісти відсвяткували День першокурсника і традиційно обрали Міс філологічного факультету – 2010. Цього року вісім учасниць змагалися в п’яти конкурсах...
04.12.2010 / Путрашик / 1162 / 1
Докладніше

« 1 2 3 4 5
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку