Хроніка
Вітальня » Дозвілля

Дівчата – у «Фантом», хлопці — на сцену!

Хлопці - на сцену!
Розважальне шоу «Нумо, хлопці!» уже вкотре проводитиметься в Ужгороді. Цього разу чоловіки даруватимуть хороший настрій глядачам у переддень Міжнародного жіночого дня в нічному клубі «Фантом».

Корона першої красуні знайшла нову власницю

Ванда Мільо, міс філфаку-2009, та Анастасія Павлишинець, міс-2012
11 жовтня в залі Падіюну філологічна родина відсвяткувала День першокурсника і традиційно обрала Міс філологічного факультету – 2012. За титул найгарнішої першокурсниці боролися вісім представниць українського, російського, словацького відділень та відділення журналістики: Джессіка Вайда, Олександра Балабан, Ольга Лугош, Юлія Некрасова, Анастасія Павлишинець, Крістіна Гозда, Валерія Зенинець та Вікторія Гавор.

Що то за зірки на філологічному небі?

Філфак завжди красний, бо тут найгарніші дівчата
11 жовтня у Падіюні відбулося одне з найцікавіших студентських свят – День першокурсника. Не обминуло воно й філологічний факультет УжНУ. На своєрідний бенефіс «першачків» прийшло подивитися дуже багато людей. Актовий зал був переповнений. Навіть «стоячі» місця не змусили глядачів піти з концерту, бо кожна хвилина чарувала своєю сутністю, захоплювала в тенета невідомого та прекрасного.

У Лумшорах – знову неповторний студентський фест

Це літо закарпатським студентам вдалося на славу. У червні – хто куди, та наступного місяця всі – на Студреспубліку, котра пройшла 10–13 липня на турбазі «Турбогаз» у Лумшорах. Чотири дні незабутнього відпочинку, ніяких звичних проблем, а лише веселощі та музика.

Феєрверк позитиву від філфаку!

У ювілейний День філолога – на сцені і студенти, й випускники, й викладачі
Наш факультет відзначив 25-й День філолога. Свято вже традиційно відбулося у стінах Падіюна. Зі словами привітання, як зазвичай, звернувся до присутніх декан Юрій Бідзіля, а першою справжньою несподіванкою стала поява на сцені гурту «Піккардійська терція», яка викликала в публіки неймовірний захват та бурхливі оплески. Першою, та не останньою...

Журналістський боґрач в «Інформаційній мисці»

Довгоочікуваний організований виїзд відділення журналістики УжНУ на колишню університетську базу відпочинку «Скалка», що за Ужгородом, відбувся у п’ятницю, 16 вересня. Зранку, о 9:00, викладацько-студентський колектив у повній «бойовій» готовності — озброєний казанками, ложками, інгредієнтами для боґрачу та позитивним настроєм, — вирушив двома автобусами на місце фесту. Приїхавши, п’ять курсів відділення журналістики сформували п’ять команд, а викладачі відповідно стали членами журі.

Студреспубліка в Лумшорах – рай для студентів!

Студентська республіка — це фестиваль, який об’єднує всіх студентів  нашої області. Цьогоріч  він проходив у Лумшорах  протягом трьох днів — 12-14 липня. Розпочалося все з реєстрації, під час якої усміхнені дівчата роздавали футболки і просили не губити талончики на їжу. Після розбиття наметового містечка відбулося відкриття фестивалю, представлення команд, кураторів, оргкомітету.

Словесність святкувала в Падіюні

Потужна "словесність" Ужгородського національного університету 18 травня зібралася під одним дахом концертної зали Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Відбулися щорічні урочистості з нагоди Дня філолога. Цього разу під позитивним гаслом «Мрії здійснюються!».
« 1 2 3 4 5 »