Хроніка
Вітальня » Дозвілля

Журналісти не тільки пишуть про КВН, а й грають у нього!

Команда відділення журналістики УжНУ «В комі»
Двадцять одна. Саме така кількість команд на закритому фестивалі зареєструвалася для участі в Закарпатській лізі КВН. Редактори, які впродовж останніх років допомагають молоді розкрити талант, Олександр Шевелюк і Олександр Свергун, із радістю оголошують, що стартує новий сезон — вісімнадцятий.
21.10.2014 / Ю_Горбач / 345 / 0
Докладніше

Студентки-журналістки стали учасницями фестивалю українського опору «Бандерштат»

Студентки-журналістки Анна Малахова та Вероніка Мороз побували на Волині
Важко мати повноцінне літо в умовах війни, коли щодня чуєш невтішні новини зі Сходу України. Час, звісно, для танців і веселощів. Проте актуальні фестивалі, як-от волинський «Бандерштат», учасниками якого стали і студентки УжНУ, привертають увагу багатьох.
16.08.2014 / Зизич / 322 / 0
Докладніше

Студенти-журналісти побували на «Студреспубліці-2014»

Цьогоріч Лумшори змінили на Кострино
Незважаючи на дощ, часом похмуру погоду, веселощів, танців, гумору та активного відпочинку у Карпатах студентам шукати не довелося. 400 учасників «Студреспубліки», живучи у наметах, змагаючись між собою у спортивних, інтелектуальних, творчих конкурсах, довели, що молодь уміє активно й культурно відпочивати.
14.07.2014 / Зизич / 471 / 0
Докладніше

Філфак на один вечір поринув у світ казок: відгуляли День філолога!

Філологи й журналісти організували «Казковий вечір»
Філологічний факультет на своєму святі завжди збирає повну залу глядачів, адже День філолога традиційно вирізняється оригінальною, насиченою та цікавою програмою. 2014-й винятком не став, тож людей у Падіюні знову зібралося більше, ніж передбачено місць для сидіння. А це свідчить про високий рівень підготовки студентів факультету, їх увагу до традицій та прагнення до підтримання гарної атмосфери у колективі.
04.05.2014 / Зизич / 397 / 0

П’ятий Кубок декана з футболу – на філологічному

Хто сказав, що філологічний – не футбольний факультет? Філологи УжНУ вже п’ятий рік поспіль доводять протилежне...
24.04.2014 / Зизич / 334 / 0

Учасники міжнародної конференції прогулялися містом з Олександром Гаврошем

Відпрацювавши офіційну частину студентського форуму, молодь мала екскурсію обласним центром Закарпаття
10 квітня студенти з різних куточків України, Словаччини та Закарпаття після пленарного та секційних занять міжнародної конференції мали екскурсію Ужгородом. Провів її відомий закарпатський письменник і журналіст Олександр Гаврош. Символічно екскурсія розпочалася біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
11.04.2014 / Зизич / 271 / 0

Філологи переглянули виставу про Шевченка-солдата

25 березня студенти філологічного факультету побували в Закарпатському обласному театрі ляльок на виставі «Сторінки щоденника поета» (режисер – Микола Карпенко). Вистава присвячена 200-річчю від дня народження Шевченка і розповідає про життя митця в роки заслання. Цей період зафіксовано в щоденнику Тараса Григоровича. Саме його творчо осмислювали автори вистави й закарпатський драматург Олександр Гаврош, за мотивами п’єс якого «Рядовий Тарас Шевченко» та «Щоденник рядового Т» і поставлено спектакль.

Екскурсія в майбутнє

Під час екскурсії
Другий тиждень навчання після канікул розпочався вдало, адже студентам відділення журналістики І та ІІ курсів повідомили, що вони побувають у гостях у Закарпатської облдержтелерадіокомпанії «Тиса-1».
19.02.2014 / xaos / 356 / 0

« 1 2 3 4 5 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz