+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Дозвілля

П’ятий Кубок декана з футболу – на філологічному

П’ятий Кубок декана з футболу – на філологічному
Хто сказав, що філологічний – не футбольний факультет? Філологи УжНУ вже п’ятий рік поспіль доводять протилежне...
24.04.2014 / Зизич / 325 / 0
Докладніше

Учасники міжнародної конференції прогулялися містом з Олександром Гаврошем

Відпрацювавши офіційну частину студентського форуму, молодь мала екскурсію обласним центром Закарпаття
10 квітня студенти з різних куточків України, Словаччини та Закарпаття після пленарного та секційних занять міжнародної конференції мали екскурсію Ужгородом. Провів її відомий закарпатський письменник і журналіст Олександр Гаврош. Символічно екскурсія розпочалася біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
11.04.2014 / Зизич / 264 / 0
Докладніше

Філологи переглянули виставу про Шевченка-солдата

Філологи переглянули виставу про Шевченка-солдата
25 березня студенти філологічного факультету побували в Закарпатському обласному театрі ляльок на виставі «Сторінки щоденника поета» (режисер – Микола Карпенко). Вистава присвячена 200-річчю від дня народження Шевченка і розповідає про життя митця в роки заслання. Цей період зафіксовано в щоденнику Тараса Григоровича. Саме його творчо осмислювали автори вистави й закарпатський драматург Олександр Гаврош, за мотивами п’єс якого «Рядовий Тарас Шевченко» та «Щоденник рядового Т» і поставлено спектакль.

Екскурсія в майбутнє

Під час екскурсії
Другий тиждень навчання після канікул розпочався вдало, адже студентам відділення журналістики І та ІІ курсів повідомили, що вони побувають у гостях у Закарпатської облдержтелерадіокомпанії «Тиса-1».
19.02.2014 / xaos / 340 / 0
Докладніше

Мозковий штурм на філфаку

Переможці з трофеєм
У понеділок, 18 листопада, уперше на філологічному факультеті УжНУ відбулася популярна інтелектуальна гра «Брейн-ринг». У ній за можливість представляти свій факультет на всеуніверситетському рівні змагалися збірні всіх відділень факультету, а також команди 3 курсів українського та відділення журналістики...

«Філ-фактор» визначив своїх лауреатів

Ведучі філ-факторського дійства
12 листопада інженери, математики, медики, географи та інші прийшли на Свято першокурсника одного з найгарніших факультетів УжНУ! Адже саме на філологічному найбільше дівчат, і вони, звичайно, найпривабливіші! Щороку філологи збирають у Падіюні аншлаг.

Цьогорічна «Інформаційна миска» вдалася

Переможці
Довгоочікуваний для студентів-журналістів фестиваль «Інформаційна миска» відбувся у п’ятницю, 11 жовтня. Співорганізаторами заходу стали відділення журналістики УжНУ, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, ректорат УжНУ, профком викладачів та співробітників вишу та профком студентів.

Студентки відділення журналістики – кращі акторки 16-го сезону Закарпатської ліги КВН!

Команда А ШО
Чудовою нагодою відволіктися від щоденних клопотів стало завершення 16-го сезону Закарпатської ліги КВН: переповнена зала ПАДІЮНу вкотре зустрічала веселих і кмітливих.
« 1 2 3 4 5 »
Сайт відділення журналістики © 2017 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку