Хроніка
Вітальня » Дозвілля

На «Інформаційній мисці» обрали найсмачніший бограч

Поливка? Палачінти? Гомбовці? Ні-ні! Саме бограч став головним героєм на п’ятому фестивалі «Інформаційна миска–2015», який відбувся 23 вересня на університетський базі відпочинку «Скалка». На заході розважалися не лишень майбутні журналісти, а й студенти-першокурсники нової спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Закарпатська ліга КВН: УжНУ рясний на дотепників

КВН
Ігри другого туру Закарпатської ліги КВН відбулися минулого тижня в Падіюні. У чотирьох поєдинках змагалися 24 команди, серед яких кілька університетських – Fifa (фізфак), «Без мандата» (юрфак), ШиК (факультет туризму), «А шо?!» (філфак), «Наташа, ты королева» (медфак), «В Комі» (відділення журналістики) та «АВС» (біофак).

Журналісти не тільки пишуть про КВН, а й грають у нього!

Команда відділення журналістики УжНУ «В комі»
Двадцять одна. Саме така кількість команд на закритому фестивалі зареєструвалася для участі в Закарпатській лізі КВН. Редактори, які впродовж останніх років допомагають молоді розкрити талант, Олександр Шевелюк і Олександр Свергун, із радістю оголошують, що стартує новий сезон — вісімнадцятий.
21.10.2014 / Ю_Горбач / 318 / 0
Докладніше

Студентки-журналістки стали учасницями фестивалю українського опору «Бандерштат»

Студентки-журналістки Анна Малахова та Вероніка Мороз побували на Волині
Важко мати повноцінне літо в умовах війни, коли щодня чуєш невтішні новини зі Сходу України. Час, звісно, для танців і веселощів. Проте актуальні фестивалі, як-от волинський «Бандерштат», учасниками якого стали і студентки УжНУ, привертають увагу багатьох.
16.08.2014 / Зизич / 302 / 0
Докладніше

Студенти-журналісти побували на «Студреспубліці-2014»

Цьогоріч Лумшори змінили на Кострино
Незважаючи на дощ, часом похмуру погоду, веселощів, танців, гумору та активного відпочинку у Карпатах студентам шукати не довелося. 400 учасників «Студреспубліки», живучи у наметах, змагаючись між собою у спортивних, інтелектуальних, творчих конкурсах, довели, що молодь уміє активно й культурно відпочивати.
14.07.2014 / Зизич / 449 / 0
Докладніше

Філфак на один вечір поринув у світ казок: відгуляли День філолога!

Філологи й журналісти організували «Казковий вечір»
Філологічний факультет на своєму святі завжди збирає повну залу глядачів, адже День філолога традиційно вирізняється оригінальною, насиченою та цікавою програмою. 2014-й винятком не став, тож людей у Падіюні знову зібралося більше, ніж передбачено місць для сидіння. А це свідчить про високий рівень підготовки студентів факультету, їх увагу до традицій та прагнення до підтримання гарної атмосфери у колективі.
04.05.2014 / Зизич / 376 / 0

П’ятий Кубок декана з футболу – на філологічному

Хто сказав, що філологічний – не футбольний факультет? Філологи УжНУ вже п’ятий рік поспіль доводять протилежне...
24.04.2014 / Зизич / 316 / 0

Учасники міжнародної конференції прогулялися містом з Олександром Гаврошем

Відпрацювавши офіційну частину студентського форуму, молодь мала екскурсію обласним центром Закарпаття
10 квітня студенти з різних куточків України, Словаччини та Закарпаття після пленарного та секційних занять міжнародної конференції мали екскурсію Ужгородом. Провів її відомий закарпатський письменник і журналіст Олександр Гаврош. Символічно екскурсія розпочалася біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
11.04.2014 / Зизич / 255 / 0
« 1 2 3 4 5 »