Хроніка
Вітальня » Дозвілля

Журналісти-першокурсники подивилися осучаснену «Наталку Полтавку»

Учасники прес-конференції у театрі «Бавка»

У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбулася прем’єра вистави «Наталка Полтавка» Закарпатського обласного театру драми та комедії, на якій були присутні і першокурсники відділення журналістики УжНУ. Це був їхній другий колективний похід до театру, цього разу під керівництвом викладача кафедри Віталія Завадяка.

Каучсерфінг − бюджетний варіант втілення мрії

Молодь прагне відвідати якомога більше країн, побачити незвідані місця. Нерідко на подорожі потрібні чималі кошти, але студенти-журналісти знають, як зекономити на поїздках, особливо на ночівлі, й охоче діляться такими лайфгаками

Чи загрожує студентам номофобія?

Кількість ґаджетів на планеті у 2020 році сягне позначки 50 мільярдів, – прогнозують експерти. Технічний прогрес – це, звісно, добре, однак він породжує номофобію – почуття страху і занепокоєння у людини через брак на її пристрої мобільного зв'язку. Термін є абревіатурою, що звучить англійською як «no-mobile-phone phobia» і буквально означає «страх без мобільного» Я вирішила з’ясувати, наскільки така залежність актуальна для майбутніх медійників.

Як часто ви робите селфі? - міні дослідження серед студентів

Селфі студентів-першокурсників відділення журналістики
Сучасні ґаджети набули неабиякої популярності через свою компактність та зручність у використанні, оскільки вони поєднують функції багатьох пристроїв, зокрема, фотокамер. Прогрес досяг того етапу, коли на цифрову камеру можна робити фотографічний автопортрет для поширення у соцмережах, який дістав назву селфі. Такі знимки стали настільки популярними, що сьогодні молодь здатна піти на необмірковані вчинки заради селфі: вилізти на дах будинку, зайти за межі заборонених територій, що часто призводить до важких, а то й летальних наслідків. Деякі психологи вбачають у селфі небезпеку, називають залежність від них селфіманією.

Мир у душі і сила в м’язах, або Як студенти-журналісти практикували йогу

Студенти 4 курсу відділення журналістики практикують йогу
Як часто нам не вдається просто відкинути зайві думки та поганий настрій і поринути у власний світ, забути про метушню навколо і розслабитися! Сьогодні більшість людей проводить чимало часу за комп’ютером, тож не дивно, що ми страждаємо від хронічної втоми і легко піддаємося стресу. Нашому організму потрібна фізична активність. Один із варіантів – йога, адже ця духовна практика дозволить тренувати не лише тіло, а й дух.

Журналісти, рекламісти та піарники смакували бограчем з «Інформаційної миски»

18 жовтня відділення журналістики УжНУ провело традиційний фестиваль «Інформаційна миска». Це був не просто виїзд на природу і приготування смачненької першої страви, а й дружні посиденьки біля вогнища, цікаві конкурси, розваги, танці та сміх. Захід вкотре проходив на території студентської бази відпочинку «Скалка» і цього року став продовженням святкувань, приурочених 20-річчю спеціальності «журналістика» в УжНУ.

Ой пішла в далекі гори, або Як студентка-журналістка підкорила Говерлу

Скільки людині потрібно для щастя? Та зовсім мало: здійснення мрій, бажань, планів. Усе ж головним є не так втілення задуманого, як процес його реалізації. У цьому переконалася й сама. Як і більшість людей, маю невеличкий перелік справ, які хотіла б виконати протягом життя. Цієї ж осені мій перелік став коротшим на одну позицію, адже я нарешті підкорила Говерлу.

На філологічному робили серіал «Друзі»

Саме так здалося, коли побачили афішу до вечора знайомства першокурсників. Таку стилізовану вечірку нещодавно зробили на філологічному факультеті активісти для студентів-першачків.

1 2 3 4 5 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz