Хроніка
Вітальня » Дозвілля

Мир у душі і сила в м’язах, або Як студенти-журналісти практикували йогу

Студенти 4 курсу відділення журналістики практикують йогу
Як часто нам не вдається просто відкинути зайві думки та поганий настрій і поринути у власний світ, забути про метушню навколо і розслабитися! Сьогодні більшість людей проводить чимало часу за комп’ютером, тож не дивно, що ми страждаємо від хронічної втоми і легко піддаємося стресу. Нашому організму потрібна фізична активність. Один із варіантів – йога, адже ця духовна практика дозволить тренувати не лише тіло, а й дух.

Журналісти, рекламісти та піарники смакували бограчем з «Інформаційної миски»

18 жовтня відділення журналістики УжНУ провело традиційний фестиваль «Інформаційна миска». Це був не просто виїзд на природу і приготування смачненької першої страви, а й дружні посиденьки біля вогнища, цікаві конкурси, розваги, танці та сміх. Захід вкотре проходив на території студентської бази відпочинку «Скалка» і цього року став продовженням святкувань, приурочених 20-річчю спеціальності «журналістика» в УжНУ.

На філологічному робили серіал «Друзі»

Саме так здалося, коли побачили афішу до вечора знайомства першокурсників. Таку стилізовану вечірку нещодавно зробили на філологічному факультеті активісти для студентів-першачків.

Один день студентки-журналістки УжНУ в Школі журналістики УКУ

14 травня Школа журналістики УКУ влаштувала День відкритих дверей, на який запросили всіх охочих.
19.05.2016 / Третяк / 247 / 0
Докладніше

Аби познайомитися із Закарпаттям, журналісти всієї країни та зарубіжжя здолали сотні кілометрів

22 квітня учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики» після насиченої наукової частини перейшли до культурної програми.
25.04.2016 / Третяк / 213 / 0
Докладніше

Іноземні студенти УжНУ не забувають про рідні традиції

Атмосфера таємничості царювала 11 листопада в студентському центрі дозвілля «Ювентус». Звідусіль лунали екзотичні для українського вуха індійські композиції, а на вході до зали горіли свічки. Гостей вечора «посвячували» спеціальним обрядом: посипали пелюстками троянд і малювали запрошеним бінді (третє око, що знаходиться в центрі лоба й символізує правду).

Як журналісти відкрили для себе "Карпатику"

17 листопада, після засідання Прес-клубу молодого журналіста "Медіаперспективи", Володимир Юрійович Тарасюк запросив учасників до відділу "Карпатики".

Відьми, Джобс, два стволи. Або на який фільм сходити

Незважаючи на розпал навчального семестру, студенти не забувають про веселощі. Однією з таких розваг є похід у кіно. Дешево і зовсім «несердито»! Цей матеріал присвячено новинкам, які зараз показують у місцевих кінотеатрах з 12 до 18 листопада. Українському глядачу пропонують зовсім не «сопливе» кіно. Стрічки, про які йтиметься, – для міцних духом та хоробрих серцем.
1 2 3 4 5 »