Хроніка
Вітальня » Дозвілля

На філологічному робили серіал «Друзі»

Саме так здалося, коли побачили афішу до вечора знайомства першокурсників. Таку стилізовану вечірку нещодавно зробили на філологічному факультеті активісти для студентів-першачків.

Один день студентки-журналістки УжНУ в Школі журналістики УКУ

14 травня Школа журналістики УКУ влаштувала День відкритих дверей, на який запросили всіх охочих.
19.05.2016 / Третяк / 230 / 0
Докладніше

Аби познайомитися із Закарпаттям, журналісти всієї країни та зарубіжжя здолали сотні кілометрів

22 квітня учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики» після насиченої наукової частини перейшли до культурної програми.
25.04.2016 / Третяк / 198 / 0
Докладніше

Іноземні студенти УжНУ не забувають про рідні традиції

Атмосфера таємничості царювала 11 листопада в студентському центрі дозвілля «Ювентус». Звідусіль лунали екзотичні для українського вуха індійські композиції, а на вході до зали горіли свічки. Гостей вечора «посвячували» спеціальним обрядом: посипали пелюстками троянд і малювали запрошеним бінді (третє око, що знаходиться в центрі лоба й символізує правду).

Як журналісти відкрили для себе "Карпатику"

17 листопада, після засідання Прес-клубу молодого журналіста "Медіаперспективи", Володимир Юрійович Тарасюк запросив учасників до відділу "Карпатики".

Відьми, Джобс, два стволи. Або на який фільм сходити

Незважаючи на розпал навчального семестру, студенти не забувають про веселощі. Однією з таких розваг є похід у кіно. Дешево і зовсім «несердито»! Цей матеріал присвячено новинкам, які зараз показують у місцевих кінотеатрах з 12 до 18 листопада. Українському глядачу пропонують зовсім не «сопливе» кіно. Стрічки, про які йтиметься, – для міцних духом та хоробрих серцем.

Як студенти заробляють під час навчання

У наш надзвичайно важкий час кожен шукає якийсь додатковий заробіток. Ціни стали вищими, і тому зараз прожити студенту лише на стипендію майже нереально. Звичайно, кожному спудею допомагають харчами та коштами з рідної домівки. Та все одно – цього замало, бо хочеться не лише поїсти, а й гарно відпочити. Колись вистачало й ста гривень, аби «жити на повні щоки», погуляти з друзями, просто розважитися. А зараз за ці гроші можна хіба що проїхатися на маршрутці.

Закарпатська ліга КВН святкує повноліття

1-го жовтня вже 18-й сезон поспіль у «ПАДІЮНі» жартівники дарували усмішки глядачам. На арені сміху зустрілися 7 щасливчиків-команд, які змагалися за Кубок Закарпатської ліги: «Без мандата» (юридичний факультет УжНУ), «RADUЖNUY ENOT», «Вхід у змінному взутті» (ужгородська гімназія), «Девід Духнович» (медичний факультет), «В комі» (відділення журналістики УжНУ), «НА Юг» та «Одуванчик».
1 2 3 4 5 »