Дорога й шановна Галино Валентинівно, вітаємо з денчиком!
Вітальня » 2016 » Лютий » 3 » Дорога й шановна Галино Валентинівно, вітаємо з денчиком!
Дорога й шановна Галино Валентинівно, вітаємо з денчиком!

3 лютого День народження святкує Галина Валентинівна Шаповалова! Від перших днів функціонування кафедри та відділення журналістики Галина Валентинівна невтомно працює над тим, аби професійні журналісти досконало володіли своїм найголовнішим інструментом – Словом!

Колеги та студенти-журналісти люблять і поважають Галину Валентинівну. Нині вони щиро зичать їй невичерпного джерела енергії, реалізації нових проектів, а ще – море часу для повноцінного відпочинку й подорожей!

Це відео зроблене з любов’ю до одного з улюблених викладачів студентами-журналістами. Пропонуємо подивитися на нинішню іменинницю їх очима.

Ваші студенти і колеги

Категорія: Вітаємо! | Переглядів: 306 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 5.0/3