Доктор Хайке Дьорренбехер про світові стандарти журналістики
Вітальня » 2010 » Жовтень » 16 » Доктор Хайке Дьорренбехер про світові стандарти журналістики
Доктор Хайке Дьорренбехер про світові стандарти журналістики
6–7 жовтня для студентів ІІ та ІІІ курсів відділення журналістики з ініціативи Фонду Фрідріха Науманна за Свободу було проведено тренінг на тему «Світові стандарти журналістики».

Проводили цей дводенний захід професор Валерій Іванов, президент Академії української преси, та доктор Хайке Дьорренбехер, керівник Представництва Фонду Фрідріха  Науманна за Свободу в Україні.

Інформація про найважливіші аспекти журналістської діяльності,  права та обов’язки медійника, правила створення матеріалів у контексті норм етики надавалася настільки просто, доступно й цікаво, що студент, звиклий поспішати додому, ледве дочекавшись кінця третьої  пари, тепер міг спокійно досидіти і до п’ятої години вечора.

Учасникам тренінгу особливо сподобалось те, що всі теоретичні відомості були пояснені на яскравих прикладах із власного досвіду чи творчості західноєвропейських працівників медіасфери.

Присутніх потішили також сертифікати, вручені після закінчення прослуханого курсу,  подаровані  книги, а також безкоштовні кава та обіди.

Впевнена, що завдяки знанням, які проф. Валерій Іванов та д-р Хайке Дьорренбехер передали присутнім, наші студенти тепер велику увагу приділятимуть перевірці достовірності інформації, не зловживатимуть довірою аудиторії та дотримуватимуться прав та обов’язків згідно з законом. Отже, настанови керівників тренінгу спонукатимуть нас до доброчесної та порядної діяльності у сфері ЗМІ.

Ганна Поберевська,
 координатор прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи»

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 758 | Додав: Шумицька | Теги: Хайке Дьорренбехер, «Світові стандарти журналістики», права та обов’язки медійника, тренінг | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz