Хроніка
Вітальня » До свята

На філологічному факультеті виростили Великоднє деревце

Студенти-філологи творили святковий настрій і вчилися нових технік оформлення пасхальних яєць
Студенти-філологи напередодні Великого свята створили великодній настрій і навчилися нових технік оформлення пасхальних яєць – влаштували майстер-клас. Майстрині генд-мейду, студентки відділення журналістики, освоювали разом із тими, хто бажав навчитися, майже народної творчості, техніки квілінгу, оформлення стрічками, шиття із фетру, викладання яєць бісером. Охочих виявилося чимало. Усі хотіли встигнути зробити великоднє яйце у кожної з майстринь.
22.04.2014 / Зизич / 286 / 2

Студенти відділення журналістики колядували викладачам

Студентська коляда...
Започаткувати нову добру традицію, подарувати викладачам УжНУ свято – ось що спало на думку й удалося зреалізувати напередодні Старого Нового року студентам відділення журналістики філологічного факультету.

На філологічний факультет приходив Миколай!

Колектив філфаку у доброму гуморі
Студентське життя не може складатися із самих тільки семінарів, модулів, заліків чи екзаменів. Свято – теж невід’ємна частина університетського життя. Це довели 19 грудня на філологічному факультеті УжНУ.

На філологічному факультеті чекають новорічно-різдвяних свят!

Ялинка філологічного факультету
Вхід на 4-й поверх у головному корпусі нашого університету милує око велика святкова ялинка, яку активісти філфаку встановили разом із заступником декана з виховної роботи Оксаною Кузьмою.

Серед нагороджених працівників радіо, телебачення та зв’язку – випускники відділення журналістики

Під час нагородження
15 листопада в області відбулися урочистості до дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. З цієї нагоди закарпатських радійників та телевізійників вітали представники влади Олександр Ледида і Андрій Сербайло, відзначаючи їх високий професійний рівень.