День Незалежності України святкували і в Чехії
Вітальня » 2012 » Серпень » 26 » День Незалежності України святкували і в Чехії
День Незалежності України святкували і в Чехії
Наші в Чехії пропагують українську ідею :)
Оскільки залишаємося небайдужими до долі України, навіть перебуваючи за кордоном, ми вирішили провести невеличку акцію. Головна її мета – підтримка української мови. Приємно те, що наші чеські колеги з ентузіазмом відгукнулися на пропозицію. Ба більше – чехи самі просили потримати наші плакати та помахати прапором.
Юлька

Галина Михайлова, Мирослава Шимон, Ірина Левіна, Юлія Дуб, Роман Сов'як, студенти відділення журналістики

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 526 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 3.4/5

Дякуємо, Галино Василівно! yahoo