День науки відзначили на філфаку
Вітальня » 2016 » Травень » 20 » День науки відзначили на філфаку
День науки відзначили на філфаку

19 травня в Україні відзначають День науки. У професійне свято науковці філологічного факультету УжНУ зробили виставку своїх наукових здобутків до Х Всеукраїнського фестивалю науки.

У холі факультету спільними зусиллями Наукової бібліотеки УжНУ та кафедр факультету зібрали більше 300 монографій, підручників, словників, навчальних посібників, методичних розробок тощо.

Ініціатор виставки, заступник декана з наукової роботи Наталія Венжинович, каже, що таким чином факультет долучається до загальноукраїнського державного проекту популяризації науки в України.

«На виставці кожна кафедра представила вагомі наукові праці – монографії, словники тощо останніх чотирьох-п’яти років. Крім виставки, до Дня науки на факультеті провели три конференції: ІІ Міжнародну студентську конференцію «Актуальні проблеми філології та журналістики», міжнародні наукові конференції словакістів «Словацька мова і література в дзеркалі перекладу» та «Мови національних меншин в українсько-словацькому прикордонному регіоні», низку інших заходів», – зазначила доцент кафедри української мови.

Серед книг на виставці й наукові вісники, журнали, зокрема «Серія філологія та соціальні комунікації», «Актуальні проблеми мовознавства та літературознавства», «Studia slovakistika» тощо.

Іванка Когутич, Медіаценр УжНУ

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 200 | Додав: Третяк | Теги: студенти, виставка, філфак, наука, УжНУ | Рейтинг: 0.0/0