День добрих новин підтримуємо
Вітальня » 2013 » Березень » 21 » День добрих новин підтримуємо
День добрих новин підтримуємо
Усміхайтеся...
Щодня у ЗМІ з’являються повідомлення, від яких іноді стає моторошно: десь сталася аварія, когось пограбували, зіпсували чиєсь майно… Стомлений після важкого дня, вмикаєш радіо або телебачення, аби відвернути увагу від буденних проблем – натомість маєш потік «бруду» з усього світу. Негатив нас оточує постійно і скрізь, але інколи хочеться почути і побачити щось радісне, хороше, те, що викликає позитивні емоції.

20 числа щомісяця закарпатські ЗМІ намагаються повідомляти винятково гарні новини. Ініціювало такий проект Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородського міськвиконкому спільно з Ужгородським прес-клубом заради того, аби мас-медіа хоча б на один день забули про негатив і пропагували добро.

До акції приєдналися вже 10 закарпатських ЗМІ не лише обласного центру, а й із найвіддаленіших куточків краю. Їхні хороші новини відстежує спеціальне журі, яке наприкінці кожного кварталу і року визначатиме найкращих постачальників позитивного медіапродукту. Як заохочувальний приз переможці отримують у подарунок оргтехніку.

Про день хороших новин знають не всі. Дехто критично ставиться до таких проектів, а хтось вважає це явище позитивним. Пропонуємо думки студентів УжНУ:

Оксана Ажнюк
Оксана Ажнюк, студентка відділення журналістики філологічного факультету:
– Я потребую реальних нових! Хороші вони чи погані – залежить від подій. І питання "хорошості", і "поганості" досить неоднозначне: часто у різних людей сприйняття того ж не збігається. Звичайно, медіапростір переповнений не зовсім приємними новинами, але як живемо, про те й повідомляємо! Тому я вважаю, що штучні дні хороших новин не зроблять у нашому суспільстві приємних змін.
Андрій Лабич
Андрій Лабич, студент Інституту іноземної філології:
Коли все добре, то здається, що має статися щось погане. Бо добро і зло чергуються у вияві. Тому дотримуюся думки, що позитивні і негативні новини також повинні чергуватися. Зауважив, що ЗМІ, де переглядаю новини, сьогодні подавали менше негативних, аніж кожного дня. І це класна ідея – запровадити дні хороших новин, а в майбутньому бажано, щоб таких днів у місяці ставало все більше і більше.
Надія Ваць
Надія Ваць, студентка медичного факультету:
Не часто цікавлюся новинами Закарпаття. Це погано. Але хоч коли б узяла до рук газету – завжди все однаково. Чомусь погані новини завжди привертають більше уваги. І в мене теж. На жаль, не зауважила змін у сьогоднішніх новинах. Можливо, через те, що не чула про день хороших новин.
Ми вирішили не залишатися осторонь проекту, бо завжди маємо добрі новини:

:) У 4 гуртожитку почали проводити Wi-Fi.

:) Студенти УжНУ беруть участь у благодійній акції «Здай кров – врятуй життя».

:) Журналіст Єгор Соболєв проведе тематичний тренінг для студентів відділення журналістики скайпом.

Анна Малахова, Василь Третяк,
студенти відділення журналістики

Категорія: Акції | Переглядів: 481 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 5.0/2

Коли тренінг?