Цьогорічна «Інформаційна миска» вдалася
Вітальня » 2013 » Жовтень » 15 » Цьогорічна «Інформаційна миска» вдалася
Цьогорічна «Інформаційна миска» вдалася
Відкриття фестивалю
Довгоочікуваний для студентів-журналістів фестиваль «Інформаційна миска» відбувся у п’ятницю, 11 жовтня. Співорганізаторами заходу стали відділення журналістики УжНУ, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, ректорат УжНУ, профком викладачів та співробітників вишу та профком студентів.
Зранку, о 10-ій годині, студентсько-викладацький колектив поїхав, озброєний казанками, ложками, бутербродами та хорошим настроєм, до місця призначення – відпочинкової зони в Оріховиці. Цьогоріч на закарпатську «Миску» приїхала також команда із Луцька.

Багаття горить
Після вступного слова завідувача кафедри журналістики Юрія Бідзілі команди розпочали конкурсну програму. До святкування долучилися і минулорічні випускники відділення журналістики. Відтак у фестивалі взяли участь 7 команд, а викладачі, відповідно, стали членами журі. «Конкурсанти» пройшли декілька щаблів до омріяної перемоги:

• розпалювання вогню на швидкість;
• бездоганний боґрач – команди обирали собі кухаря, який займався приготуванням страви;
• презентація команд;
• спортивні конкурси (великі перегони у мішках, турнір шашок, жіночий армреслінг, «студентський боулінг»);
• конкурс на краще медійне гасло;
• анекдот або бувальщина про журналістів.

У мішку стрибати весело
Поки кухарі чаклували над бограчем, студенти розважалися (грали в карти, волейбол, фотографувалися, співали, а дехто смакував бутербродами, так і не дочекавшись головної страви).

От і готова одна із найпопулярніших закарпатських страв на вогні – журі приступило до дегустації. Найкращими кухарями стали студенти 5 курсу.

Крім того, на фестивалі діяла «Пошта» – будь-хто міг написати листа будь-кому. Такий спосіб спілкування зближує викладачів і студентів, допомагає висловити анонімно те, на що важко зважитися наживо.

Гітара в руках у Катерини - це добрий настрій
Кульмінаційним моментом «Інформаційної миски» стала нагородження переможців, яких оголосив доцент кафедри журналістики, член оргкомітету Володимир Тарасюк. Ними стали студенти 3 курсу, котрі отримали у подарунок принтер. Друге місце здобули другокурсники, третю сходинку на п’єдесталі переможців посіли «першачки».

Після оголошення результатів студенти мали змогу ще досмакувати бограч, прибрати територію і зібралися «назад до цивілізації».

Команда з Луцька
Студентка 3 курсу Вікторія Кузьма каже: «Цьогорічна миска була для мене цікавішою, ніж попередні (хоча й ті були хорошими). Наш курс був більш згуртований і відповідальніше поставився до фестивалю, можливо, тому ми й заняли перше місце. І це дуже радує. Також я отримала нагороду за творчий конкурс, і це приємно. Такі заходи зближують як групу, так і все відділення. Я навіть не думала, що тепер «Миска» вийде такою класною. З нетерпінням чекаю наступної».

Галина Риган,
студентка відділення журналістики