Члени виконкому НОК України зустрілися з молодими журналістами
Вітальня » 2011 » Листопад » 11 » Члени виконкому НОК України зустрілися з молодими журналістами
Члени виконкому НОК України зустрілися з молодими журналістами
Серед головних завдань, які ставить перед собою Національний олімпійський комітет України, – пропагування основних принципів олімпізму на національному рівні та сприяння гармонійному розвитку фізичних і моральних якостей людей, зміцненню їхнього здоров’я. Цим переймаються і в обласному відділенні НОК. Його очільник, майстер спорту Іван Риляк переконаний, що активну позицію в цьому повинна займати молодь.

А щоб пропагувати ідеї олімпізму, здорового способу життя серед молоді, то, мабуть, найкраще це можуть зробити самі юнаки й дівчата. Тим більше творчо обдаровані. Ось і запросили на зустріч студентів відділення журналістики Ужгородського національного університету. Ті, у свою чергу, нагоду поспілкуватися не змарнували. До того ж на зустріч прийшов дворазовий учасник Олімпійських ігор, керівник місцевого осередку асоціації олімпійців України Володимир Дума. А члени виконкому обласного відділення НОК Іван Риляк, Юрій Захаров, Василь Гаджега й Володимир Тарасюк розповіли молодим журналістам про організацію, її ініціативи й проекти, про найближчі олімпійські перспективи Закарпаття.

Після зустрічі студентам було подаровано сувенірну й друковану продукцію Національного олімпійського комітету. Сторони домовилися спільними зусиллями пропагувати олімпійські цінності серед населення Закарпаття, особливо молоді.

Категорія: Спорт | Переглядів: 455 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 0.0/0