BLACK FRIDAY
Вітальня » 2018 » Листопад » 25 » BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY

Чорна п’ятниця — це день, із якого починаються традиційні грандіозні різдвяні розпродажі. Цього року вона випала на 23 листопада, але знижки ще актуальні в суботу та неділю.

Битва за останні акційні товари
Black Friday прийшла до нас від американців, де її влаштовують після Дня подяки. Із недавнього часу й українські бренди переймають традицію дня знижок. А чи знаєте ви, чому цю п’ятницю назвали саме «чорною»? Спочатку це ніяк не була пов’язана з шопінгом. Раніше в Сполучених Штатах Америки в бухгалтерських книгах прибуток позначали чорним кольором, а збитки — червоним. Коли ж з’явилися розпродажі, документи рясніли «чорними» записами.

У Black Friday в Америці більшість магазинів відкриваються дуже рано, а деякі — навіть опівночі, та продовжують робочий день на кілька годин, щоб кожен мав змогу зробити вдалу покупку. Тим, хто приходить першим, пропонують дуже великі знижки, заохочуючи якомога більше клієнтів. На цей день чекають чимало людей, які заощаджують увесь рік, аби придбати собі речі за привабливими цінами. Якщо, ідучи вулицею, біля магазинів ви побачите довжилезну чергу, то знайте — Вlack Friday розпочалася!

Більшість людей робить покупки в інтернеті, адже при цьому не потрібно стояти у великих чергах, є різноманітніший вибір товарів, можна легко здійснити замовлення, зробивши кілька натискань.

А якщо вирішили пройтися магазинами, то пропонуємо прочитати кілька порад, як удало «пошопитися» та не купити непотрібних речей. Незадовго до чорної п’ятниці не забудьте подивитися вартість речей, які вам потрібні, щоб потім вас не ошукали. Адже деякі крамниці спеціально завищують ціни, аби потім зробити імітацію знижок.

Насамперед, напишіть список речей, які давно хотіли придбати, але їхня ціна була зависокою. Тоді вам буде легше з вибором, і ви не купите нічого зайвого.

Імітація знижки
Друга порада — прийдіть до магазину якогомога раніше, тому що до вечора чогось із вашого списку вже може й не бути. А ще краще — завітайте напередодні й подивіться, приміряйте, аби потім одразу купити товар.

І наостанок — перевірте, щоб на карті чи в гаманці було достатньо грошей. Або ж визначте для себе ліміт, аби не витратити більше, ніж можете собі дозволити. Адже жінки такі жінки: пішли купити одні штани, а повернулися із сукнями, чобітками та новою сумочкою! :)

Варто зазначити, що до американських масштабів Україні ще дуже й дуже далеко. Часто продавці незадовго до дня «Х» підвищують ціни чи взагалі підробляють цінники, про що невдоволені покупці обурено повідомляють у мережі.

Однак є і добросовісні магазини, у яких можна купити речі зі справжніми знижками. До прикладу, мій знайомий придбав в онлайн-магазині зимову куртку, зекономивши 490 гривень. Для нього це була справді вдала покупка.

Отже, у нас чорна п’ятниця тільки набирає обертів. Сподіваємося, продавці робитимуть чесні знижки, адже в умовах ринкової економіки краще продати більше товару навіть за меншою ціною.

Марина Шутяк,

студентка відділення журналістики.

Переглядів: 14 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz