+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Як батюшки з журналістами у футболі змагалися
Вітальня » 2012 » Вересень » 16 » Як батюшки з журналістами у футболі змагалися
21:30
Як батюшки з журналістами у футболі змагалися
Змагаються священики Мукачівсько-Ужгородської єпархії Української православної церкви та збірна представників мас-медіа області
Як анонсували крайові інтернет-ЗМІ, у неділю, 16 вересня, на штучному майданчику стадіону "Спартак" в обласному центрі відбувся товариський міні-футбольний поєдинок між командами священиків Мукачівсько-Ужгородської єпархії Української православної церкви та представників медіасфери області.


У нападі – Василь Путрашик
Абсолютну більшість журналістського гурту становили аматори копаного м’яча з відділення журналістики УжНУ – викладачі Василь Путрашик, Віталій Завадяк, Василь Шаркань, інженер телерадіостудії при кафедрі журналістики Роман Кугаївський, оператор Роман Сов’як, студент-четвертокурсник Роберт Папп, котрий захищав ворота, долучився до збірної випускник відділення, а нині завідувач відділу планування та випуску програм радіо "Тиса ФМ” Антон Микуланинець.

Гра вирізнялася непоступливістю суперників, видалася доволі напруженою й багатою на голи. Священнослужителі, на чимале зачудування своїх опонентів на полі, виявили неабияке вміння вправно володіти шкіряною кулею, комбінувати й реалізовувати створені нагоди. Журналісти й незчулися, як у їхні ворота влетіли два м’ячі. Оговтатися й сквитати один удалося аж перед самою перервою.

У захисті – Віталій Завадяк
У другому таймі медійна дружина зуміла зрівняти рахунок і, видно, трохи знову розслабилася. Як наслідок, за холодний душ мала ще два голи у власні ворота. Утім миритися з несприятливим для себе ходом гри журналісти зовсім не бажали. За лічені хвилини рахунок у матчі знову став рівним – 4:4.
У перерві матчу

Захоплений таким розвитком подій, медіагурт кинувся забивати й переможні голи, навіть створив для цього кілька нагод... Та врешті дістав чудовий урок витримки й тактичної мудрості від отців духовних: батюшки, зігравши від оборони, впродовж кількох хвилин тричі скористалися з помилок своїх суперників у захисті. Тож у підсумку – 4:7 на користь служителів церкви.

Утім засмученими журналісти не виглядали. Вони мали більш ніж гідного суперника, котрий наочно показав: дбати про душі ближніх можна й треба, поєднуючи здорове тіло зі здоровим духом. І стали в цьому прикладом.

Цілком імовірно, що незабаром бути матчу-реваншу. :) Від пропозиції журналістів якось продовжити розмову на футбольному полі батюшки не відмовилися.

Василь Путрашик
Фото – Олени Уманців

Категорія: Спорт | Переглядів: 665 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 5.0/5


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку