Вітальня » 2013 » Квітень » 17 » Апробація бакалаврських наукових досліджень на відділенні журналістики відбулася!
Під час семінару
У понеділок, 15 квітня, на відділенні журналістики відбувся науковий семінар «Актуальні проблеми журналістикознавства», учасниками якого стали цьогорічні студенти-випускники бакалаврату.

Під час семінару
У своїх доповідях студенти 4-го курсу представили результати досліджень на теми, які частково торкалися їхніх бакалаврських робіт. Наукові статті 16-ти учасників семінару будуть видані в окремому збірнику, редактором якого стане Роберт Папп.

Керували роботою семінару кандидати філологічних наук, доценти Галина Шаповалова та Ярослава Шебештян.

Пропонуємо коментар Галини Валентинівни:
«Проведення наукових семінарів зі студентами 4 курсу, котрі незабаром одержать диплом бакалавра, стало на відділенні журналістики уже доброю традицією. Приємно, що четвертокурсники відповідально поставилися до підготовки доповідей, ретельно готували презентації (щоб якомога краще представити свій науковий доробок) і продемонстрували добрий рівень наукових досліджень. Беручи участь (хоч і не дуже активну) в обговоренні виступів, наші вихованці вміло вели наукову дискусію, аргументовано відстоювали власну позицію, удосконалювали знання наукового етикету. За результатами семінару плануємо видати збірник наукових праць студентів бакалавратури. Відомо, що в кінці травня студенти-журналісти захищатимуть бакалаврські роботи перед Державною екзаменаційною комісією, тож науковий семінар став своєрідною репетицією майбутнього захисту. Бажаємо нашим студентам творчих пошуків, натхнення й цікавих наукових знахідок!»

Крістіна Гудак, студентка відділення журналістики
Фото Наталії Каралкіної