Ангеліна Йовбак: зберігатиме традиції філфаку й запроваджуватиме нові
Вітальня » 2018 » Жовтень » 30 » Ангеліна Йовбак: зберігатиме традиції філфаку й запроваджуватиме нові
Ангеліна Йовбак: зберігатиме традиції філфаку й запроваджуватиме нові

На філологічному факультеті зміни: новою головою профбюро студентів обрали третьокурсницю українського відділення Ангеліну Йовбак. Дівчина хоче зберігати традиції підрозділу й запроваджувати нові. Про враження від перемоги та про плани нової очільниці профкому — в інтерв’ю.

Ангеліна Йовбак

• Чому вирішила балотуватися?

- Я хотіла брати активну участь у громадському житті нашого факультету, знайти знайомства, відкрити нові можливості. Як на мене, це цікавий досвід.

• Будеш підтримувати факультетські традиції?

- Благодійний ярмарок, День філолога, літературні вечори, День вишиванки та різні поїздки, запроваджені моїми попередниками, уже стали своєрідною фішкою нашого факультету, тому ці традиції обов’язково підтримуватиму. Також пропонуватиму щось нове. Шостого листопада святкуватимемо День першокурсника й обиратимемо міс факультету, тож тепер працюємо над організацією свята.

• Можливо, уже вигадала щось нове для впровадження?

- Ідей маю багато. Хотілося б започаткувати щось нове, чого раніше не було.

• Які враження від перемоги? Чи складний початок роботи?

- Чесно, не очікувала, що саме за мене проголосує так багато студентів. Поки що легко, оскільки я недавно на посаді голови профкому. Кожен день сповнений новими враженнями та знайомствами. Уже організували вибори громадського декана. Усе вдається, тож я дуже задоволена.

• У вільний від факультетського життя час чим займаєшся?

- Читаю книги, ходжу на каву з коліжанками, одне слово, відпочиваю. Іноді малюю та пишу, але на це часу небагато.

• Які плани на найближче майбутнє?

- Насамперед — організація конкурсу «Міс філологічного факультету» і тематичних вечірок. А ще хочу залучити якомога більше студентів для розвитку нашого підрозділу.

Бажаємо Ангеліні продуктивно працювати та згуртовувати молодь. Примітно, що за короткий час, коли дівчина очолила студентське профбюро філологів, на факультеті вже влаштували знайомство першокурсників зі старшими колегами та переглянули кінофільм. Успіхів у подальшій роботі!

Сніжана Тюк,

студентка відділення журналістики.

Переглядів: 40 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz