+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Акції

Читати – це круто!

19 грудня, у День Святого Миколая, на нашому факультеті вперше відбувся буккросинг під назвою «Читати – це круто!». Майданчиком для дійства став студентський куточок відпочинку. Та перед тим Книжка завітала в кожну аудиторію, закликаючи прийти до неї в гості. Цікавий піар-хід: троє студентів, один із яких був одягнутий у костюм книжки, заходили в аудиторію і запрошували на святкування. Виглядало дуже мило та весело, а головне – інтригуюче.
21.12.2011 / Путрашик / 1060 / 0
Докладніше

Святий Миколай прийшов і до дітей Ільницьої школи-інтернату

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, профком студентів УжНУ поїхав до дітей, котрі навчаються в Ільницькій школі-інетернаті І-ІІІ ступенів – спеціалізованому закладі для дітей з неблагополучних сімей, напівсиріт, соціальних сиріт та дітей з малозабезпечених родин.

Студенти філологічного факультету УжНУ стали донорами крові

Акцію донорства на факультеті ініціювали заступник декана з виховної роботи Людмила Вадимівна Лимонова, профком студентів УжНУ та Студрада факультету. Бажання стати донорами крові виявили студенти трьох відділень — журналістики, словакістики та російської філології. Дуже хотіли пожертвувати свою кров на потреби закарпатської медицини першокурсники, та, оскільки донором крові може бути тільки особа, що досягла повноліття, їм доведеться ще рік зачекати.

« 1 2 3
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку