+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Акції

День добрих новин підтримуємо

Усміхайтеся...
:) У 4 гуртожитку почали проводити Wi-Fi.
:) Студенти УжНУ беруть участь у благодійній акції «Здай кров – врятуй життя».
:) Журналіст Єгор Соболєв проведе тематичний тренінг для студентів відділення журналістики скайпом...
У нас теж є добрі новини. :)

«Здай кров - врятуй життя!»

Акція в Ужгороді
Проблема донорства існує в різних куточках України – Ужгород не є винятком. Тому у понеділок, 18 березня, у місті стартувала благодійна акція під гаслом «Здай кров - врятуй життя!».

День cв. Валентина разом з ФРІ

Ужгородський осередок ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» пропонує ужгородцям провести День Св. Валентина весело, цікаво та романтично. ФРІшники підготували кілька акцій, щоб зробити 14 лютого особливим і для тих, хто уже кохає, і для тих, хто ще у пошуках другої половинки.

В УжНУ вшановували пам’ять Вацлава Гавела

13 грудня 2012 року в бібліотеці Ужгородського національного університету вшановували пам’ять Вацлава Гавела – останнього президента Чехословаччини та першого президента Чехії, який був палким прихильником європейського вибору України, відстоював демократизацію Білорусії, боровся за права людини в усьому світі. Головним натхненником організації дня пошани стала Рената Жілакова, викладач кафедри словацької філології УжНУ. З цього року пані Рената веде курси чеської мови для студентів УжНУ.

Після «Форуму Майбутнього-2012» у Львові вісім закарпатських активістів точно підуть голосувати

Юлія Дуб та Мирослава Турок - представниці відділення журналістики на "Форумі Майбутього-2012" у Львові
Вісім закарпатських молодих активістів, серед яких дві студентки відділення журналістики УжНУ (Мирослава Турок та Юлія Дуб), 10 жовтня стали учасниками першого «Форуму Майбутнього-2012», що проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

«УжНУ the best! Не віддамо УжНУ!»

Студенти влаштувати мітинг і виступили на захист свого вишу. Під вигуки «УжНУ the best!», «УжНУ найкращий!», «Руки геть від УжНУ!», «Не віддамо УжНУ!» сьогодні, 28 лютого, студенти Ужгородського національного університету пройшли довжелезною колоною від центрального корпусу вишу (Університетська, 14) до Закарпатської облдержадміністрації на площі Народній.

В Ужгороді вірус!!! Не лякайтеся… Вірус доброти

17 лютого на площі Театральній студенти 3 курсу відділення журналістики поширювали вірус доброти. Організатором акції стала студентка-третьокурсниця Юлія Дуб. Кошти на придбання цукерок, якими волонтери пригощали бідних, інвалідів та простих перехожих, збирали у два способи.

Платні поцілунки

14 лютого у приміщенні головного корпусу Ужгородського університету святкували День закоханих. Організатором заходу став профком студентів УжНУ. Журналісти теж не залишились байдужими: не лише брали участь у конкурсах, але й самі були частиною свята.

« 1 2 3 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку