Хроніка
Вітальня » Акції

Волонтерство в Ужгороді

Останнім часом в Україні та в усьому світі великої популярності набуває волонтерський рух. Не винятком став і наш рідний Ужгород, у якому все частіше проводяться різні благодійні акції. Найпоширенішими з них є: збір коштів на підтримку українських військових у зоні АТО та благодійний збір коштів для дитячих будинків.

Філфак долучився до відкритого екскурсування обласним центром

У неділю, 22 грудня, у нашому місті вже вкотре пройшла відкрита тематична екскурсія: про Ужгород журналістський розповідав викладач кафедри журналістики філологічного факультету Віктор Дрогальчук.

В УжНУ провели флешмоб на підтримку вступу України в ЄС

25 листопада студенти УжНУ влаштували своєрідний флешмоб у фойє головного корпусу вишу: розмальовували тканину, на якій органічно поєднані прапори нашої держави та ЄС!

«Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна» (О. Пчілка)

Сім’я - найважливіше
З нагоди Дня захисту дітей 2 червня на пл. Театральній в Ужгороді відбувалася низка заходів під загальною назвою «Світ дитячих мрій».

«Хто не танцює – той комплексує!»

Студія танцю "Бліц" запрошує всіх до танцю
Надзвичайно яскравий та ритмічний понеділок влаштувала для нас студія сучасного танцю «Бліц», адже вже традиційно 29 квітня святкуємо Міжнародний день танцю.

«Стань Ужгороду оберегом – і Ужгород стане твоїм»

Акція, започаткована студентами Ужгородського національного університету у вигляді фотогалереї, дістала продовження у дещо новій формі. 4-курсники відділення журналістики під керівництвом Лесі Ярославівни Поліхи приєдналися до вирішення екологічної проблеми в місті на практичному занятті з «Основ PR».

Велике прибирання в УжНУ: суботник розпочався вже у четвер

Гуртом працювати весело!
Цієї суботи в Ужгороді має відбутися «велике прибирання» – таке рішення прийняли у міській раді. Всіх ужгородців попросили долучитися до загальноміського суботника, аби разом зробити Ужгород чистим та чепурним. Оскільки студенти УжНУ – теж немала кількість жителів міста, то вони не могли лишитися осторонь цієї акції. Щоправда, упорядкування своєї території перенесли з суботи на четвер.

Усміхайтеся!

Діана Білецька з донечкою
Саме під таким гаслом 1-го квітня пройшла виставка живих клоунів у провулку «Гірчичне зерно» в Ужгороді. Дійство вдалося на славу! Учасники захопили весь провулок: танцюючи, показуючи фокуси, пускаючи мильні бульбашки, викликали радісну посмішку як у малечі, так і в дорослих. У ролі клоунів виступили учасники театральної студії «Увімкніть світло» та студії пантомім «Енергія мім».
1 2 3 »