Аби твоє слово почули, його потрібно любити!
Вітальня » 2013 » Вересень » 17 » Аби твоє слово почули, його потрібно любити!
Аби твоє слово почули, його потрібно любити!
Під час зустрічі
16 вересня на філологічному факультеті відбулася зустріч із закарпатською поетесою Христиною Керитою.

Письменниця почала зі звернення до новачків у літературній справі : «Ви забов’язані вчитися слову і любити його».

Христина Керита розповіла про те, як кинула медицину заради письменства. Та її поетичний шлях розпочався набагато скоріше. Ще в школі Христина Василівна дістала свою першу похвалу за літературне творіння на київському конкурсі поезії. Згодом, після навчання в училищі, а потім в Ужгородському національному університеті, видала свою збірку «Березневі заручини», котра фактично стала для неї перепусткою до Спілки письменників України.

На сьогодні вона авторка 5 збірок, літературний консультант Закарпатського відділення Національної спілки письменників України, учитель, головний редактор видавничого центру «Ліра».

Після зустрічі Христина Керита відкрила студентам невеличкий секрет: хоче почати працювати в прозі.

Насамкінець ознайомила присутніх з уривками зі своїх поезій і радо вислухала початківців у літературній справі, яких удосталь серед студентів філологічного факультету.

Ірина Балог
студентка відділення журналістики