"А я вопще не з цієї планети, але дуже люблю українську мову..."
Вітальня » 2013 » Лютий » 20 » "А я вопще не з цієї планети, але дуже люблю українську мову..."
"А я вопще не з цієї планети, але дуже люблю українську мову..."
Український студент
21 лютого у фойє Ужгородського національного університету відбулося міні-святкування Міжнародного дня рідної мови. Студентів запрошували приєднатися до дійства за невеличку винагороду – шоколадну цукерку :)

Студенти УжНУ зізнавалися у любові до рідної мови
Ведучий заходу, студент УжНУ Ваня Граб, привітав усіх різними мовами. Відомий КВНник жартував та постійно розмовляв із присутніми. Коли виникли проблеми з мікрофоном, хлопець не розгубився: «Навіть батарейка не хоче, щоб я стільки говорив» :)

Активісти різних факультетів вишу разом виконали пісню «Україна» на слова Тараса Петриненка. Також протягом дня всі охочі висловлювали любов до рідної мови записами на спеціальному стенді. У деяких вийшли досить оригінальні зізнання. Завершилося все своєрідною руханкою: студентство витанцьовувало під українські пісні.

Андріана Кофель, Юліана Плеша,
студентки відділення журналістики