Хроніка
Вітальня » Архів новин

Випуск-2011 на філологічному

Липень... Хоча період навчання і сесії вже позаду, життя на факультеті триває.
4 числа на філологічному факультеті урочисто вручали дипломи. Особливістю свята стало те, що цього року відділення журналістики вперше випускало магістрів зі своєї спеціальності.
07.07.2011 / Шумицька / 1004 / 0

Відбувся 10-й, ювілейний, турнір із міні-футболу до Дня журналіста

Організатори традиційного турніру на "Кубок журналіста Закарпаття" цьогоріч дістали дозвіл на проведення щорічного футбольного змагання в Баранинцях – у затишному спорткомплексі «Зінадін».

Словесність святкувала в Падіюні

Потужна "словесність" Ужгородського національного університету 18 травня зібралася під одним дахом концертної зали Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Відбулися щорічні урочистості з нагоди Дня філолога. Цього разу під позитивним гаслом «Мрії здійснюються!».

«Есеїли» про все

17 травня у прес-клубі молодого журналіста відбувся конкурс «Есе про все», ініційований доцентом кафедри журналістики Володимиром Тарасюком. Незважаючи на те, що змагання есеїстів-початківців відбувалися вперше і охочих показати себе набралося не так уже й багато, сам захід справив позитивне враження як на конкурсантів, так і на слухачів та членів журі.

Філфак футбольний: король помер – хай живе король!

Радощам переможців не було меж… Мабуть, цей журналістський штамп найточніше охарактеризує емоції тріумфаторів перших на філологічному факультеті змагань, присвячених спорту № 1. А головними дійовими особами у святкуванні перемоги в Кубку декана ’2010 були саме вони, «Зайчики», — команда, котра принаймні на рік закріпила за собою звання кращого футбольного колективу філфаку.

Студенти журналісти побували в гостях у медиків-анатомів

5 травня студентам І курсу відділення журналістики поталанило поспілкуватися із завідувачем кафедри анатомії людини та гістології медичного факультету Ужгородського національного університету, доктором медичних наук, професором Андрієм Степановичем Головацьким.
09.05.2011 / Путрашик / 1137 / 0

Студенти-журналісти звітували про власний науковий доробок

19 квітня на філологічному факультеті відбулася підсумкова студентська наукова конференція. Секція соціальних комунікацій працювала під керівництвом доцентів Галини Шаповалової та Ярослави Шебештян.

Писанкарство – теж наука. Філологи опановують і її

19 квітня тринадцять факультетів УжНУ представили в холі університету свої творчі роботи, присвячені Великодню: писанки, дряпанки, крашанки, мотанки, писанки-вишиванки...

Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто».

Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто». 14 квітня вони прибирали території, прилеглі до Ужгородського національного університету. На традиційно дівочому факультеті навіть назбирали групу хлопців, котрі не лише добре виконали свою частку роботи, а й устигли повеселитися.

І вкотре нагороди наші!

Студентська команда відділення журналістики УжНУ виборола аж чотири нагороди на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики в Сумах! У складі нашої медійної зміни були четвертокурсниці Ірина Ващук, Олеся Балог, Марія Корпош та Марія Рибченко, третьокурсниця Ірина Крупко та студентки другого курсу Катерина Брижань і Наталія Каралкіна.

« 1 2 ... 36 37 38 39 40 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz