+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Архів новин

Корона першої красуні філфаку має нову власницю

Ганна Бляшин2 грудня в залі Падіюну філологи й журналісти відсвяткували День першокурсника і традиційно обрали Міс філологічного факультету – 2010. Цього року вісім учасниць змагалися в п’яти конкурсах...
04.12.2010 / Путрашик / 1145 / 1
Докладніше

Тепер знаємо, як у Словаччині

26 листопада на зустріч зі студентами-журналістами та третьокурсниками відділення словацької філології, що відбулася у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи», завітав голова Пряшівського відділення синдикату журналістів Словаччини, головний редактор газети «Vel’kosarisan» пан Йосиф Юрчишин.

Відділення журналістики УжНУ презентувало свій сайт

112
18 листопада на відділенні журналістики панувало справжнє свято! Найпершою причиною для цього стала презентація щойно створеного силами кафедри сайту цього підрозділу філологічного факультету. Представив його гостям викладач кафедри Василь Путрашик – один із авторів ресурсу.
24.11.2010 / Шумицька / 1652 / 0
Докладніше

Гештальт-терапевти – для студентів-журналістів

11 листопада до прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» завітали гештальт-терапевти з Чернівців Оксана Рогозинська та Ігор Огданський. Вони презентували присутнім деякі практичні прийоми Гештальт-методу й розповіли про можливості оволодіння ним в рамках програми Московського Гештальт Інституту (норми Європейської асоціації Гештальт-терапії).

А ви пам'ятаєте про День української писемності та мови?

Чи задумувались ви коли-небудь над тим, чому наша абетка є такою, якою ми її знаємо, і чи завжди вона була такою, чи завжди наші букви називалися так, як вони називаються?! І які глибинні змісти криються за нашими іменами? Студенти відділення журналістики теж про це не думали, допоки...

Філфак святкував свій 65-й рік народження

18 жовтня 2010 року Ужгородському національному університету, а разом з ним і одному з найстарших його факультетів - філологічному - виповнилося 65! Святкували разом з факультетом романо-германської філології.

Доктор Хайке Дьорренбехер про світові стандарти журналістики

6-7 жовтня для студентів ІІ та ІІІ курсів відділення журналістики з ініціативи Фонду Фрідріха Науманна за Свободу було проведено тренінг на тему «Світові стандарти журналістики».

Столичний професор тренує ужгородських студентів

15–16 вересня студентам 3-5 курсів відділення журналістики випала нагода пройти навчальний курс на тему «Стандарти соціальної журналістики та прав дітей», який проводиться у рамках проекту Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».

Вчимося бути успішними

«Коли мене запитують, як я досягнув успіху у бізнесі, я завжди повторюю, що ніколи не претендував на геніальність, а просто повторював все, що вже робили до мене успішні люди», - зізнався Микола Жолтані.

Андрій Курков – у гостях у філологів

27 в гостях у філологів побували відомі письменники Андрій Курков та Галина Вдовиченко (вона ж – заступник головного редактора газети "Високий замок").
« 1 2 ... 36 37 38 39 »
Сайт відділення журналістики © 2017 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку