Хроніка
Вітальня » Архів новин

Ініціативу трудового колективу УжНУ підтримала обласна рада

У п’ятницю, 2 березня, на пленарному засіданні обласної ради парламентарі першим пунктом порядку денного розглянули питання «Про підтримку рішення трудового колективу Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет». Серед запрошених – когорта відомих науковців: проректори та декани факультетів УжНУ.

Розвивати IT-технології, народжувати дітей та вчасно віддавати борги. Прем’єр-міністр України прочитав студентам лекцію з економіки

Зустріч із Миколою Азаровим відбулася у приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру. Протягом години Прем’єр розповідав закарпатським студентам чотирьох вишів про стан української економіки і давав поради щодо забезпечення хорошого майбутнього. Найбільше студентів було з УжНУ, щоправда, до списків потрапили лише «обрані» з юридичного, економічного та факультету суспільних наук. Присутніх ретельно перевіряли на наявність гострих, ріжучих та вибухонебезпечних предметів та пропускали до зали лише за списком або особистою згодою ректора.

Євген Суліма відвідав УжНУ

Перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма 1 березня відвідав Ужгородський національний університет. Метою приїзду стало, зокрема, з’ясування причин появи гасла "Суліму – геть!" під час студентських акцій на захист УжНУ.

«УжНУ the best! Не віддамо УжНУ!»

Студенти влаштувати мітинг і виступили на захист свого вишу. Під вигуки «УжНУ the best!», «УжНУ найкращий!», «Руки геть від УжНУ!», «Не віддамо УжНУ!» сьогодні, 28 лютого, студенти Ужгородського національного університету пройшли довжелезною колоною від центрального корпусу вишу (Університетська, 14) до Закарпатської облдержадміністрації на площі Народній.

Правдами і неправдами

Пристрасті довкола результатів міністерської перевірки в УжНУ досі не вщухають. Вчора, 27 лютого, на економічному факультеті відбулася прес-конференція керівництва університету та органів самоврядування на чолі з ректором Миколою Вегешем.

В прес-клубі молодого журналіста представили книгу «Земне тяжіння»

У середу, 29 лютого, у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася презентація книги нарисів про аграріїв Закарпаття «Земне тяжіння». Упорядники П. А. Федикович та М. П. Попович розповіли студентам про роботу над створенням книги, яка містить 59 нарисів. Написані вони 16 авторами, серед яких і Володимир Тарасюк, доцент кафедри журналістики УжНУ.

В Ужгороді вірус!!! Не лякайтеся… Вірус доброти

17 лютого на площі Театральній студенти 3 курсу відділення журналістики поширювали вірус доброти. Організатором акції стала студентка-третьокурсниця Юлія Дуб. Кошти на придбання цукерок, якими волонтери пригощали бідних, інвалідів та простих перехожих, збирали у два способи.

Платні поцілунки

14 лютого у приміщенні головного корпусу Ужгородського університету святкували День закоханих. Організатором заходу став профком студентів УжНУ. Журналісти теж не залишились байдужими: не лише брали участь у конкурсах, але й самі були частиною свята.

Зустрілися по-домашньому

Студенти відділення журналістики вже, напевне, звикли до трохи стандартних і доволі офіційних зустрічей з популярними журналістами, видавцями чи письменниками. Тому змога поспілкуватися у, так би мовити, домашній атмосфері з відомими радійниками Закарпаття стала для нас, четвертокурсників, приємною несподіванкою. У гості до нас завітали Світлана Бойко та Осип Лобода.

Читати – це круто!

19 грудня, у День Святого Миколая, на нашому факультеті вперше відбувся буккросинг під назвою «Читати – це круто!». Майданчиком для дійства став студентський куточок відпочинку. Та перед тим Книжка завітала в кожну аудиторію, закликаючи прийти до неї в гості. Цікавий піар-хід: троє студентів, один із яких був одягнутий у костюм книжки, заходили в аудиторію і запрошували на святкування. Виглядало дуже мило та весело, а головне – інтригуюче.
21.12.2011 / Путрашик / 1062 / 0

« 1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 43 44 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz