+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Архів новин

В області відзначено митців краю

Обласні очільники вручають нагороди
У вівторок, 27 березня, в облмуздрамтеатрі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня театру. Атмосферу справжнього свята додала розгорнута у фойє театру виставка робіт лауреатів обласних премій у галузі літератури і мистецтва. Вшанувати винуватців торжества завітали чисельна плеяда творчих особистостей, інтелігенції, вдячних шанувальників прекрасного.

Волейболісти філфаку стали срібними призерами університетської спартакіади

Команди філологів та суспільників
2012-й рік вже встиг увійти в історію філологічного факультету золотими (ну, коли не золотими, то срібними точно! :) ) літерами, адже цьогоріч його викладачі здобули друге місце на волейбольних змаганнях у програмі спартакіади УжНУ.
28.03.2012 / Путрашик / 1008 / 2
Докладніше

Американці по-українськи

У нас у гостях – джазовий гурт зі штату Орегано
26 березня у стінах економічного факультету відбувся міні-концерт джазового гурту зі штату Орегано (США). Одинадцятеро молодих людей у справжніх американських джинсах, простеньких чорних кофтинках та красиво пов’язаних червоних шарфах дивували майстерністю джазового виконання. Це були студенти тамтешнього коледжу, які дають на рік по 50-70 концертів. Креативним керівником, як його називають самі учасники гурту, є Джейсон Гілт. Приємний чоловік, що майже завжди відбивав ритм музики, навіть тоді, коли вона не звучала.

І словом, і м’ячем...

Фрагмент зустрічі з суспільниками
Філологія і спорт – речі непоєднувані? Ви все ще так уважаєте? Маєте привід засумніватися.
У четвер, 22 березня, щирі поціновувачі СЛОВА з Ужгородського національного університету довели, що таке твердження – всього-на-всього стереотип, який можна і треба спростовувати. Викладацько-аспірант- ська дружина філологічного факультету засвідчила, що знає не тільки, як липа шелестить у місячні весняні ночі, влаштувавши справжній фурор у волейбольному турнірі на V загальноуніверситетській спартакіаді.
22.03.2012 / Путрашик / 1300 / 2
Докладніше

Владимир Мезенцев: “Я вірю в Україну!”

20 березня до прес-клубу молодого журналіста завітав іноземний гість – словацький журналіст Владимир Мезенцев. А з ним – професор Світлана Пахомова та доцент Ярослав Джоганик з кафедри словацької філології УжНУ.

Фотографія — це життя…

Чи не кожен з нас, споглядаючи світлини, згадує щось особливе, хоче зануритися в довколишній світ природи. Фотожурналіст Олег Григор’єв, який завітав до студентів-журналістів УжНУ, вважає, що студійне фотознімання — майже мертве. Це можна помітити й з набору його світлин: усюди в центрі уваги краєвиди, мальовничі куточки й події, які, може, й не привернули б уваги рейтингових ЗМІ, зате мають неабияку вагу для героїв фоторепортажів.

«Безсмертний дотик до душі…»

Жінка-легенда вже за життя – Ліна Костенко – у понеділок, 19 березня, відзначала 82-ий День народження. З цієї нагоди у 16-ти областях України пройшли флеш-моби, під час яких студенти роздавали листівки з її віршами, а також організували книгу привітань (з ініціативи студентського профкому), яку до рук поетеси передадуть через її доньку – Оксану Пахльовську. Тож і журналісти з 2-ого курсу вирішили по-особливому відзначити цю дату.

Я називаю її Срібна Земля…

14 березня о 15:00 у Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» відбувся прем’єрний показ документального фільму «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939». Прем`єра фільму відбулася в рамках відзначення 73-ої річниці подій Карпатської України, а також святкування 100-ліття національної організації «Пласт».

Філфаківська родина приєдналася до святкування Шевченківських днів

Традиційно на початку березня наш факультет вшановує пам'ять Великого Українця. Пройшло 198 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – пророка, фундатора української літератури, захисника нації та просто генія.

Випускник ужгородського філфаку Петро Мідянка став лауреатом Шевченківської премії

Комітет з присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка у номінації «Поезія» зробив вибір на користь закарпатського поета, вчителя української мови та літератури з Широкого Лугу (Тячівський р-н), члена Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників Петра Миколайовича Мідянки. Саме АУП і висунула збірку «Луйтра в небо» (2010) на здобуття премії.

« 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 43 44 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку