+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Архів новин

Студенти-журналісти звітували про власний науковий доробок

19 квітня на філологічному факультеті відбулася підсумкова студентська наукова конференція. Секція соціальних комунікацій працювала під керівництвом доцентів Галини Шаповалової та Ярослави Шебештян.

Писанкарство – теж наука. Філологи опановують і її

19 квітня тринадцять факультетів УжНУ представили в холі університету свої творчі роботи, присвячені Великодню: писанки, дряпанки, крашанки, мотанки, писанки-вишиванки...

Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто».

Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто». 14 квітня вони прибирали території, прилеглі до Ужгородського національного університету. На традиційно дівочому факультеті навіть назбирали групу хлопців, котрі не лише добре виконали свою частку роботи, а й устигли повеселитися.

І вкотре нагороди наші!

Студентська команда відділення журналістики УжНУ виборола аж чотири нагороди на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики в Сумах! У складі нашої медійної зміни були четвертокурсниці Ірина Ващук, Олеся Балог, Марія Корпош та Марія Рибченко, третьокурсниця Ірина Крупко та студентки другого курсу Катерина Брижань і Наталія Каралкіна.

Знов березень... Ізнов Коти...

24 березня у прес-клубі молодого журналіста «Медіа-перспективи» відбулася прес-конференція з Віком Ковреєм, одним із організаторів ужгородського фестивалю «Березневі коти». Мова йшла власне про захід, що з кожним роком набирає дедалі потужніших обертів та охоплює все більшу аудиторію.

В УжНУ представили видання про поета Карпатської України

Дні Карпатської України, котрі щорічно святкують на Закарпатті, нині зібрали патріотів не тільки на Красному полі, що поблизу Хуста, а й у приміщенні найбільшого вишу нашого краю. До студентів УжНУ з презентацією нової книги приїхав Василь Ґабор – письменник, літературознавець, завідувач відділу наукових досліджень іншомовної періодики Науково-дослідного інституту пресознавства Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.

В обласній бібліотеці презентували книгу про життя і діяльність Петра Лінтура

Фольклорні традиції на Закарпатті та впровадження їх у царину академічної освіти стали об’єктом уваги на літературному вечорі, присвяченому постаті Петра Лінтура – одного з найвідоміших фольклористів Закарпаття, видатного громадсько-культурного діяча, педагога, літературознавця.

На філфаку відбулися наукові читання пам’яті Йосипа Дзендзелівського

17 лютого на філологічному факультеті відбулися наукові читання, присвячені дев’яносторіччю від дня народження відомого українського мовознавця, професора, доктора філологічних наук Йосипа Олексійовича Дзендзелівського.

Ділова гра з президентами, викладачами та борщем

1111111
Студенти 4 курсу відділення журналістики оригінально провели підсумкове практичне заняття із «Сучасного ділового мовлення». Формою стала ділова гра, завданням – продемонструвати етикетні зразки телефонної розмови, ділової бесіди чи наради та провести презентації. Темами журналісти не були обмежені, тож місця для креативу було предостатньо.
14.12.2010 / Путрашик / 1352 / 3
Докладніше

Про що писатимемо у магістерських

У магістрантів відділення журналістики семестр завершився серйозним випробуванням. Замало готуватися до сесії. Для початку — треба мати допуск до іспитів. А допуск — це виступ із доповіддю та написання наукової статті. 6 грудня о 12.00 у "Прес-клубі молодого журналіста” відбувся науковий семінар за участі викладачів кафедри журналістики (доц. Ю.М. Бідзіля, доц. Г.В. Шумицька, доц. Г.В. Шаповалова, доц. Я.М. Шебештян) та студентів-магістрантів (Н. Вишневська, С. Головко, Е. Гурницька, І. Дюлай, А. Завадяк, І. Молнар, І. Надворна, Н. Тодавчич).
07.12.2010 / Шумицька / 1236 / 0
Докладніше
« 1 2 ... 35 36 37 38 39 »
Сайт відділення журналістики © 2017 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку