Хроніка
Вітальня » Архів новин

Журналістський боґрач в «Інформаційній мисці»

Довгоочікуваний організований виїзд відділення журналістики УжНУ на колишню університетську базу відпочинку «Скалка», що за Ужгородом, відбувся у п’ятницю, 16 вересня. Зранку, о 9:00, викладацько-студентський колектив у повній «бойовій» готовності — озброєний казанками, ложками, інгредієнтами для боґрачу та позитивним настроєм, — вирушив двома автобусами на місце фесту. Приїхавши, п’ять курсів відділення журналістики сформували п’ять команд, а викладачі відповідно стали членами журі.

Творчий конкурс — можливість самовияву чи привід для хвилювань?

Що найголовніше для хорошого журналіста? Це і уміння ставити правильні запитання, і здатність обирати цікаві теми та доступно подавати їх публіці, і навіть просто особливість опинятись у потрібному місці у потрібний час, але, безумовно, найголовніше – це сильний творчий потенціал. Тому для того, аби обрати серед уже колишніх абітурієнтів людей, чиї здібності дозволять колись стати справжніми професіоналами у своїй справі, і проводиться творчий конкурс для вступу на відділення журналістики філологічного факультету УжНУ.

На відділенні – невідомі люди!

Першого вересня цього року у стінах відділення журналістики УжНУ з'явилися нові, зовсім не відомі нам люди – першокурсники. Разом їх 28. Хто вони такі? Чим живуть? Звідки прийшли на наше відділення? Про це студенти  охоче повідали самі.

Де можна за вісім днів і знань здобути, й відпочити?

Студенти поділяються на три категорії: ті, хто вчиться - бо треба; ті, хто не вчиться - бо їм не треба; і ті, хто вчиться й прагне вчитися. До останніх належить студентка-другокурсниця відділення журналістики Галина Михайлова - єдина представниця з України у Літній школі журналістики імені Карла Гавлічека Боровського в Чехії.

Квартирне питання, або ж Яке помешкання студентові світить

З початком нового навчального року приходить і нова проблема – пошук житла. Cтудентам-ужгородцям цього не зрозуміти, а от «іноземцям» вона дошкуляє, і навіть дуже. Так склалося, що минулого року хороше помешкання щоразу від мене тікало якнайдалі, і тепер знову маю його шукати.

Поселитись у гуртожитки УжНУ хоче 1001 людина

За кілька днів розпочнеться поселення в університетські гуртожитки. Чимало проблем чатує як на студентів, так і на самих організаторів цього процесу. Одна з найголовніших ― нестача місць. Заяв на поселення надійшло від 1001-ї людини.

До 20-річчя України - нове видання Сергія Федаки

У четвер, 18 серпня, в прес-центрі «Закарпаття» відбулася презентація нової книги історика, політолога, журналіста Сергія Федаки. Видання під назвою «Сучасна Україна: портрет з натури» після довгих років праці побачило світ у видавництві «Поліграфцентр «Ліра» накладом 300 примірників. Для оформлення обкладинки автор використав картину Ф.Маковського «Дилетант», котра зберігається у Закарпатському музеї.

Студреспубліка в Лумшорах – рай для студентів!

Студентська республіка — це фестиваль, який об’єднує всіх студентів  нашої області. Цьогоріч  він проходив у Лумшорах  протягом трьох днів — 12-14 липня. Розпочалося все з реєстрації, під час якої усміхнені дівчата роздавали футболки і просили не губити талончики на їжу. Після розбиття наметового містечка відбулося відкриття фестивалю, представлення команд, кураторів, оргкомітету.

Обіцяний тренінг з Отаром Довженком відбувся!

У понеділок, 11 липня, в Ужгородському прес-клубі пройшов перший тренінг у рамках проекту "Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області" на тему "Конвергентна журналістика: нові потреби аудиторії, нові канали комунікацій; роль та функції нових медіа". Тренером виступив Отар Довженко – відомий журналіст, блогер, медіааналітик, учасниками – 14 журналістів з різних засобів масової інформації Закарпаття, серед яких і троє студентів відділення журналістики УжНУ.

Закарпатських журналістів вчитимуть працювати з новітніми медіа

Чергову можливість для вдосконалення журналістських вмінь і навичок у створенні та поширенні інформації презентував 7 липня Ужгородський прес-клуб реформ, котрий за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні організовує проект під назвою «Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області». Він передбачає серію тренінгів фахівців всеукраїнського рівня з використанням провідних технологій для місцевих журналістів.

« 1 2 ... 35 36 37 38 39 40 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz