Хроніка
Вітальня » Архів новин

Ярослав Гулан: «Мета журналістського розслідування – донести до людей правду»

13 квітня на відділенні журналістики УжНУ відбулося чергове засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Гостем став ужгородський медійник, відомий своїми сенсаційними матеріалами в жанрі журналістського розслідування, представник Інституту масової інформації Ярослав Гулан.

Працівники «Унікуму» закликали студентів-журналістів спільно популяризувати Закарпаття

23 березня у рамках чергового засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч студентів із членами редакції журналу «Унікум».

Як «Крапля таланту» студентів–журналістів перетворилася в море творчості!

«Крапля таланту» — саме таку назву мав творчий вечір, який влаштували нещодавно другокурсники. Зорганізували колектив магістранти відділення разом із деканом філологічного факультету Галиною Шумицькою. Їм і належить ідея заходу в рамках навчальної дисципліни «Моніторинг і діагностика навчального процесу».

Науковці кафедри журналістики з новими дипломами!

Леся Поліха, Олеся Барчан та Ярославва Шебештян
1 лютого під час засідання Вченої ради УжНУ урочисто вручили атестати доцента трьом викладачкам кафедри журналістики: Олесі Василівні Барчан, Лесі Ярославівні Полісі та Ярославі Михайлівні Шебештян.

Волонтерство в Ужгороді

Останнім часом в Україні та в усьому світі великої популярності набуває волонтерський рух. Не винятком став і наш рідний Ужгород, у якому все частіше проводяться різні благодійні акції. Найпоширенішими з них є: збір коштів на підтримку українських військових у зоні АТО та благодійний збір коштів для дитячих будинків.

Нарис про туристку

Зараз, на жаль, сучасна молодь не розуміє, що життя в маленьких провінційних містечках теж може бути захоплюючим. Мало розваг, мало цікавого, мало місць, де можна відпочити, – все це відштовхує молодих людей.

«У журналістиці кожному дозволено робити щось одне» (Сергій Довлатов)

Нещодавно на засідання Прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» до першокурсників нашого відділення завітала Христина Ярема, голова Наукового товариства студентів та аспірантів філологічного факультету УжНУ.
08.12.2015 / xaos / 124 / 0

«Тиждень політолога» в УжНУ розпочався з наукової конференції

У рамках заходів, які об’єднуються назвою «Тиждень політолога», присвяченого 25-річчю кафедри політології і державного управління, сьогодні, 26 листопада, було проведено Студентську наукову конференцію «Геноциди ХХ ст.: коммеморативна практика та політика визнання».
08.12.2015 / xaos / 173 / 0
« 1 2 3 4 5 ... 37 38 »