Хроніка
Вітальня » Архів новин

У прес-клубі молодого журналіста презентували «Гендер для медій»

Під час зустрічі
12 вересня на відділенні журналістики вітали дослідницю гендерної та квір-проблематики Марію Маєрчик, яка презентувала книгу «Гендер для медій». Це підручник із гендерної теорії для журналістики та інших соціогуманітарних спеціальностей. Прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» цього дня був переповнений студентами нашого відділення, небайдужими до гендерних питань.
28.09.2017 / UzhMedia / 66 / 0

Ой пішла в далекі гори, або Як студентка-журналістка підкорила Говерлу

Скільки людині потрібно для щастя? Та зовсім мало: здійснення мрій, бажань, планів. Усе ж головним є не так втілення задуманого, як процес його реалізації. У цьому переконалася й сама. Як і більшість людей, маю невеличкий перелік справ, які хотіла б виконати протягом життя. Цієї ж осені мій перелік став коротшим на одну позицію, адже я нарешті підкорила Говерлу.

Священнослужитель і юні філологи бесідували про дух і слово

14 вересня на філологічному факультеті прочитав лекцію протоієрей Мукачівської православної єпархії та редактор її офіційного сайту Олександр Монич. Відрекомендував гостя заступник декана з навчальної роботи Василь Шаркань.
17.09.2017 / UzhMedia / 58 / 0
Докладніше

На філфаку відбувся творчий конкурс з журналістики та реклами і зв’язків з громадськістю

Юрій Бідзіля, Леся Поліха та Галина Шумицька обговорюють оприлюднену тематику
25 липня охочі вступати на відділення журналістики складали творчий конкурс. Цьогоріч спробувати свої сили прийшло близько 70 абітурієнтів.
28.07.2017 / UzhMedia / 56 / 0
Докладніше

«Смачно в УжНУ» з Галиною Шумицькою, котра знає рецепти успіху, але впевнена, що вибирати й готувати маєш сам

Щойно поскладали ЗНО свіжоспечені випускники й випускниці шкіл, на часі – скуштувати абітурієнтського хліба. Попереду – відповідальний етап вибору того, де їм професійно «випікатися» далі, ще й так, щоб не глевкими фахівцями вдатися. Тим, хто має смак до Слова і хоче його відчувати ще тонше, делікатніше, стати справжнім гурманом, господиня філфаківської кухні – декан факультету Галина Шумицька – вирішила розказати і показати, що і як уміють готувати на цьому ґаздівстві…
28.06.2017 / UzhMedia / 43 / 0
Докладніше

На відділенні журналістики засідала комісія з журналістської етики

Про медіаетику, дотримання журналістських стандартів в умовах конфлікту говорили у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» 28 квітня. Засідання було нетиповим не лише з огляду на значущість проблеми, а й тому, що на відділення завітав голова Комісії з журналістської етики, голова ГО «Громадське радіо», телеведучий, медіаексперт, давній друг кафедри журналістики Андрій Куликов.
28.04.2017 / UzhMedia / 57 / 0
Докладніше

Що і де їдять студенти УжНУ?

Харчування студента - важливий та невід’ємний аспект, що є запорукою його гарного самопочуття та жаги до навчання на цілий день. А чи можливе воно за таких високих цін? І як студенти вирішують цю проблему?
06.12.2016 / xaos / 25 / 0
Докладніше

Секретами SMM-просування ділилися на відділенні журналістики

Евеліна Гурницька
У прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» завітала магістр журналістики УжНУ, кореспондент обласного видання «РІО», автор іміджевих статей у журналі «Унікум», SMM-менеджером різних брендів Евеліна Гурницька з тренінгом на тему «Practise is everything! Журналістика, PR и реклама у соцмережах».
22.11.2016 / xaos / 296 / 0

«Медіаперспективи» відкрили новий сезон

Наталія Каралкіна
На початку вересня в Прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» стартував новий сезон. Уже відбулося кілька засідань у формі тренінгу, публічної дискусії, майстер-класу, які провели журналісти-практики, менеджери, викладачі, відомі на Закарпатті й поза його межами. Серед гостей прес-клубу були навіть журналісти з Америки. Усі вони охоче демонстрували професійні навички, ділилися власними секретами, давали поради майбутнім журналістам.
22.11.2016 / xaos / 224 / 0
Докладніше

Наша студентка-журналістка представила колегам моновиставу

Наталія Сентимрей
На відділення журналістики Ужгородського університету щороку вступають талановиті студенти. Як доказ цього – наша нинішня першокурсниця Наталія Сентимрей.

« 1 2 3 4 5 ... 39 40 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz