Хроніка
Вітальня » Архів новин

Наші журналісти-спеціалісти успішно захистили дипломні проекти

Засідає Державна екзаменаційна комісія
23–24 червня відбулися захисти дипломних робіт студентів денної і заочної форм навчання відділення журналістики філологічного факультету УжНУ.

До Закарпаття на практику приїхали запорізькі студенти-філологи

Днями студенти-україністи Запорізького національного університету разом зі своїми викладачами навідалися до УжНУ. Протягом тижня юнаки та дівчата проходять фольклорну та діалектологічну практику в колоритному закарпатському краї.
20.06.2016 / Третяк / 223 / 0

УжНУ відвідала делегація краю Височина

16 червня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбулася зустріч з делегацією чеського Краю Височина та представниками благодійного фонду «ViZa».
18.06.2016 / Третяк / 221 / 0
Докладніше

Василь Ґабор : «У цьому світі можна щось зробити, якщо ти трохи божевільний...»

На філологічному факультеті продовжують проводити зустрічі з письменниками. Нещодавно у гості до філфаку завітав український письменник Василь Ґабор
26.05.2016 / Третяк / 217 / 0

Філфак «вишив» на БАМі восьмикутну зірку – камертон життя для українців

Філологічний факультет УжНУ другий рік поспіль третього тижня травня приходить у вишиванках
20.05.2016 / Третяк / 255 / 0
Докладніше

День науки відзначили на філфаку

19 травня в Україні відзначають День науки. У професійне свято науковці філологічного факультету УжНУ зробили виставку своїх наукових здобутків до Х Всеукраїнського фестивалю науки.
20.05.2016 / Третяк / 210 / 0

Один день студентки-журналістки УжНУ в Школі журналістики УКУ

14 травня Школа журналістики УКУ влаштувала День відкритих дверей, на який запросили всіх охочих.
19.05.2016 / Третяк / 247 / 0
Докладніше

Аби познайомитися із Закарпаттям, журналісти всієї країни та зарубіжжя здолали сотні кілометрів

22 квітня учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики» після насиченої наукової частини перейшли до культурної програми.
25.04.2016 / Третяк / 213 / 0
Докладніше

Студенти-журналісти привезли три грамоти зі Всеукраїнської олімпіади

12–13 квітня у Рівному відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв'язки з громадськістю». У ній традиційно взяли участь і студенти Ужгородського національного університету, показавши (також традиційно) чудові результати – привезли рідному вишу аж три з десяти грамот у спецномінаціях.
21.04.2016 / Третяк / 160 / 0
Докладніше

Катерина Бабкіна представила новостворену книгу і ужгородським поціновувачам

У рамках проекту «Мережа», який у нашому місті координується магістранткою філфаку та журналісткою Медіацентру УжНУ Іванкою Когутич, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Потушняка, відбулася презентація книги Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди».
« 1 2 3 4 5 ... 38 39 »