Хроніка
Вітальня » Архів новин

Студентка-рекламістка з відділення журналістики УжНУ перемогла на Всеукраїнській олімпіаді у Дніпрі

Катерина Кузьміна, Ольга Богославська, Аліна Кирилова та Ольга Брайлян
6 квітня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася Всеукраїнська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Журналісти-другокурсники записали радіо для тих, хто думає

Радіо другої підгрупи журналістів, які навчаються радіожурналістики на парах з «Теорії і методики журналістської творчості», має назву «Mind FM». Молодь поставила собі за мету розповідати про щось нове, досі незвідане, а головне –цікаве, також спонукати слухачів розмірковувати над почутим.

На відділенні журналістики визначили кращих есеїстів

На відділенні журналістики відбувся VI конкурс студентських публіцистичних творів «Есе про все». Цьогоріч у фіналі свої роботи представили 14 студентів різних факультетів: філологічного, іноземної філології, історії та міжнародних відносин.

Журналісти-першокурсники подивилися осучаснену «Наталку Полтавку»

Учасники прес-конференції у театрі «Бавка»

У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбулася прем’єра вистави «Наталка Полтавка» Закарпатського обласного театру драми та комедії, на якій були присутні і першокурсники відділення журналістики УжНУ. Це був їхній другий колективний похід до театру, цього разу під керівництвом викладача кафедри Віталія Завадяка.

Як студенти-журналісти пізнавали таємниці дихання

Днями група журналістів третього курсу провела пару з дисципліни «Мова ЗМІ» у форматі вправляння з йоги. Організувала нетрадиційну форму практичного заняття декан факультету, доцент кафедри журналістики Галина Шумицька. Студенти навчалися основ правильного дихання у центрі творчого розвитку «Зефірчик» під керівництвом тренера Світлани Черняхової.

Викладачі філологічного факультету стали срібними призерами з волейболу загальноуніверситетської спартакіади

19 березня в залі спорткомплексу «Буревісник» відбувся фінал загальноуніверситетської викладацької спартакіади з волейболу. За перемогу, подолавши сито відбірних турнірів, змагалися викладачі фізичного, філологічного, економічного факультетів та природничо-гуманітарного коледжу.

Студенти-другокурсники готують радіопакети на парах з теорії і методики журналістської творчості

Ще на початку другого курсу, дізнавшись про дисципліну «Теорія і методика журналістської творчості», ми були впевнені, що її вивчення буде не менш цікавим та насиченим, ніж на першому курсі. Оскільки цей предмет зосереджує увагу на вивченні радіо, нас чекали довгі години записів у телецентрі і можливість відчути себе радіожурналістами.

До уваги студентів 5 курсу заочної форми навчання!

Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» (заочна форма навчання) на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю»  на 2017/2018 н.р.

« 1 2 3 4 5 ... 43 44 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz