5 нових закладів Ужгорода, які надихають
Вітальня » 2018 » Листопад » 16 » 5 нових закладів Ужгорода, які надихають
5 нових закладів Ужгорода, які надихають

Цей рік подарував Ужгороду безліч нових закладів, де можна добре, смачно й весело провести час. Ми зробили для вас добірку найпопулярніших з них, які радимо відвідати не тільки ужгородцям, а й гостям міста.

Отож, 5-ту позицію в нашому рейтингу нових закладів займає «Belfast Pub», розташований на вулиці Волошина 26. Відкриття кафе відбулося навесні. Ірландська тематика, широкий асортимент напоїв та закусок. Із-поміж переваг: великий зал — понад 120 місць, окреме місце для курців, середні ціни, закриття о третій ночі. Серед недоліків — немає місця, де можна усамітнитися, усі бачать і чують одне одного та за відгуками відвідувачів — не надто професійне обслуговування.

Патріотичні напої в пабі з ірландською тематикою
На четвертій сходинці — кафе «Duffort» на вул. Льва Толстого, де ви опинитеся в затишній атмосфері в милому дворику з яскравими гамаками. Тут поєднується архітектура старих будинків із новою терасою, яка ввечері романтично освітлюється. Загалом у кав’ярні багато простору для творчості й натхнення. Серед інших переваг — «грамотно» зварена кава свіжого обсмажування, власники здатні розповісти про каву більше, ніж просто «арабіка й робуста», смачна кухня, привітний персонал. «Duffort» має неабиякий попит серед ужгородців, і відгуки здебільшого позитивні. Проте деякі клієнти скаржаться на пластмасові стільчики, які прогинаються. Тому краще сідати на зручні диванчики.

Завітайте до кафе «Duffort»
Третє місце — не просто за кав’ярнею, а винною крамничкою «Wine’s boutique» на вул. Лучкая, 3. Неповторні дегустації, гастрономічні вечори й спогади про них стануть приємним доповненням до келиха вина вдома! І кожен раз це нова Wine Story. Вас потішить оригінальний інтер’єр, обізнаний персонал, безкоштовні дегустації. Також тут можна поласувати запашними кавовими напоями та смачною випічкою. Але хотілося б трохи більшого приміщення і тераси.

Щодня нова винна історія
Срібло отримує нещодавно відкрита кондитерська «Folks» (вул. Ракоці, 12). Це просто рай для прихильників солодощів: 101 варіація випічки, мінімум калорій, оскільки всі смаколики готують із мигдальної муки. Тільки оригінальні десерти з незвичними інгредієнтами. До того ж на вас чекають модерна атмосфера, просторе приміщення з терасою, приємна музика й завжди усміхнений колектив. Трохи засмучують високі ціни (десерт і кава обійдуться в середньому 150-200 грн). Проте після 20.00 вартість десертів на 25 % нижча.

Затишок кондитерської «Folks»
У топі в рейтингу (фанфари! ) нових популярних закладів Ужгорода-2018 — паб «Остап Вишня», що на вулиці Ракоці, 2. Тут ви зможете насолодитися приємною атмосферою старого міста, фірмовими бургерами, великою кількістю різних напоїв. Оригінальним є й дизайн інтер’єру. У просторі навіть «літають» слова Остапа Вишні й надихають нас на нові ідеї.

Після смачних бургерів — фотосесія в оригінальних локація
P.S. Кидайте смартфони та спілкуйтеся з однодумцями у справді хороших атмосферних місцях. Адже тоді й думається краще, і насолоди більше.

Іоанна Голянич

студентка відділення журналістики.

Фото авторки та з соцмереж.

Переглядів: 14 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz