Хроніка
Вітальня » 2018 » Березень » 02

До уваги студентів 5 курсу заочної форми навчання!

Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» (заочна форма навчання) на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю»  на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" (заочна форма навчання) на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів ІІІ і ІV курсів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів І і ІІ курсів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" на 2017/2018 н.р.

Графік чергування викладачів кафедри журналістики на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz