Хроніка
Вітальня » 2017 » Грудень » 20

Солодощі, іграшки, мандарини і прутики, або З чим Святий Миколай ходив до студентів філфаку

Щороку 19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Цього дня кожен охочий вручає подарунки своїм друзям та близьким. Малеча вірить у Миколая, який приносить дарунки слухняним діткам, а неслухняним – прутики. Щоб створити атмосферу новорічних свят, студенти філологічного факультету теж підготували презенти один одному, а ще на 4 поверсі ходив справжнісінький Миколай.

Журналістику з волейболом поєднує першокурсниця Сніжана Головко

Період навчання в університеті є одним з найбільш сприятливих для розвитку власних здібностей, особливо, якщо маєш хобі ще зі шкільних років. Про це, як ніхто інший, знає студентка 1 курсу відділення журналістики Сніжана Головко. Дівчина ще зі шкільних років займається волейболом, а сьогодні є частиною університетської команди. Тож як вона поєднує цей вид спорту зі здобуттям журналістського фаху – читайте в інтерв’ю зі Сніжаною.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz