Хроніка
Вітальня » 2017 » Грудень » 18

Студентам відділення журналістики розповіли про першу платформу публікацій «PenAll»

14 грудня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч із радіожурналістом Максимом Романюком та головним редактором платформи «PenAll» Святославом Костюком. Студентам різних курсів відділення журналістики вони розповідали про конкуренцію у медіа, можливості професійної реалізації, важливість особистого портфоліо і «створення імені», що врешті відіграє чималу роль під час прийому на роботу.

Каучсерфінг − бюджетний варіант втілення мрії

Молодь прагне відвідати якомога більше країн, побачити незвідані місця. Нерідко на подорожі потрібні чималі кошти, але студенти-журналісти знають, як зекономити на поїздках, особливо на ночівлі, й охоче діляться такими лайфгаками

Чи загрожує студентам номофобія?

Кількість ґаджетів на планеті у 2020 році сягне позначки 50 мільярдів, – прогнозують експерти. Технічний прогрес – це, звісно, добре, однак він породжує номофобію – почуття страху і занепокоєння у людини через брак на її пристрої мобільного зв'язку. Термін є абревіатурою, що звучить англійською як «no-mobile-phone phobia» і буквально означає «страх без мобільного» Я вирішила з’ясувати, наскільки така залежність актуальна для майбутніх медійників.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz