Хроніка
Вітальня » 2017 » Грудень » 13

Як часто ви робите селфі? - міні дослідження серед студентів

Селфі студентів-першокурсників відділення журналістики
Сучасні ґаджети набули неабиякої популярності через свою компактність та зручність у використанні, оскільки вони поєднують функції багатьох пристроїв, зокрема, фотокамер. Прогрес досяг того етапу, коли на цифрову камеру можна робити фотографічний автопортрет для поширення у соцмережах, який дістав назву селфі. Такі знимки стали настільки популярними, що сьогодні молодь здатна піти на необмірковані вчинки заради селфі: вилізти на дах будинку, зайти за межі заборонених територій, що часто призводить до важких, а то й летальних наслідків. Деякі психологи вбачають у селфі небезпеку, називають залежність від них селфіманією.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz