Хроніка
Вітальня » 2017 » Грудень » 10

Майбутні журналісти, рекламісти і PR-ники взяли участь в інтерактивній лекції про виборчу систему

7 грудня у залі засідань Вченої ради УжНУ відбулася інтерактивна лекція громадської організації «Центр UA», яку проводив представник організації Андрій Андрушків. На лекцію завітали майбутні журналісти, рекламісти і піарники, політологи, історики та міжнародники. Подібний захід відбувся вже у 63-х містах України і загалом його відвідали понад дві тисячі осіб.

Журналісти-першокурсники переглянули виставу про соціальні мережі «Лайкнутий»

Студенти І курсу відділення журналістики у холі лялькового театру "Бавка"
Студенти І курсу відділення журналістики разом із завідувачем кафедри Юрієм Бідзілею та доцентом Лесею Поліхою 6 грудня культурно розвивалися в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка». Вони переглянули виставу «Лайкнутий», приурочену 15-річчю газети «Неділя».

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz