Хроніка
Вітальня » 2016 » Вересень » 24

Наших студентів вчили, як стати медіаекспертами та зупинити розкрадання коштів

Днями студенти, що здобувають фах журналіста, а також рекламіста й піарника, взяли участь у Школі медіапатріота та прослухали тренінг про журналістські розслідування з доступом до публічної інформації.

Проблеми вищої освіти журналістів обговорювали на міжнародній конференції

Кафедра журналістики УжНУ вже вдруге організувала і провела наукову конференцію «Українські медіа в європейському інформаційно-комунікаційному просторі: історія, стан, перспективи». Цього року вона була міжнародною – завдяки учасникам з Угорщини, Сербії, Воєводини, Румунії – й тривала у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ впродовж 21–24 вересня. Саме цей виш спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка виступили співорганізаторами конференції.