Хроніка
Вітальня » 2016 » Квітень » 17

Катерина Бабкіна представила новостворену книгу і ужгородським поціновувачам

У рамках проекту «Мережа», який у нашому місті координується магістранткою філфаку та журналісткою Медіацентру УжНУ Іванкою Когутич, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Потушняка, відбулася презентація книги Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди».

В’ячеслав Медвідь: «Українська література в критичній зоні – коли має статися якийсь вибух»

14 квітня студенти-філологи поспілкувалися з письменником, лауреатом Шевченківської премії (2003 р.) В’ячеславом Медведем. Завітав митець до міста своєї молодості, де два роки працював бібліотекарем після закінчення університету і куди повернувся після армії, разом із літературознавцем, професором кафедри журналістики та міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв Миколою Васьківим.

Ярослав Гулан: «Мета журналістського розслідування – донести до людей правду»

13 квітня на відділенні журналістики УжНУ відбулося чергове засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Гостем став ужгородський медійник, відомий своїми сенсаційними матеріалами в жанрі журналістського розслідування, представник Інституту масової інформації Ярослав Гулан.