Хроніка
Вітальня » 2011 » Жовтень » 20

Шведський досвід в українській рефлексії

«Навчання на завтра: залучити, підвищити інтерес і захопити!» - під таким гаслом розпочав роботу спільний українсько-шведський освітній проект, організований Медіа Інститутом FOJO (м. Кальмар, Швеція) та Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Керівники проекту - Юлія Нестеряк (Україна) та Вероніка Менжун (Швеція).

18-21 жовтня в Києві відбувся перший у рамках проекту тренінг, учасниками якого стали викладачі журналістики трьох українських вишів: Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Ужгородського національного університету (Юрій Бідзіля, Галина Шаповалова, Галина Щумицька, Іван Бабущак та Олександр Маріаш) та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz