Хроніка
Вітальня » 2011 » Вересень » 21

Ірися Ликович розповідала студентам-журналістам свою «Тірольську історію»

20 вересня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася презентація книжки Ірисі Ликович «Татцельвурм. Тірольська історія».

Журналістський боґрач в «Інформаційній мисці»

Довгоочікуваний організований виїзд відділення журналістики УжНУ на колишню університетську базу відпочинку «Скалка», що за Ужгородом, відбувся у п’ятницю, 16 вересня. Зранку, о 9:00, викладацько-студентський колектив у повній «бойовій» готовності — озброєний казанками, ложками, інгредієнтами для боґрачу та позитивним настроєм, — вирушив двома автобусами на місце фесту. Приїхавши, п’ять курсів відділення журналістики сформували п’ять команд, а викладачі відповідно стали членами журі.