+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Архів новин

Як живеться рекламістам і піарникам першого курсу на відділенні журналістики

Двері до аудиторії першокурсників
Першокурсники спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» навчаються разом із філологічною спільнотою упродовж 9 місяців. Як і всі інші студенти, вони намагаються сумлінно відвідувати пари та старанно навчатися. Але чи пристосувалися рекламісти до університетських реалій, які суттєво відрізняються від шкільних? Адже бути присутніми в університеті – одна справа, а комфортно себе в ньому почувати – зовсім інша. Саме тому ми розпитали першокурсників, як їм живеться на відділенні журналістики.

Чим займаються студенти відділення журналістики поза університетом

Студенти – це молоде амбіційне покоління, яке докладає зусиль для навчання з метою досягнення абсолютно різних цілей: одні бажають отримувати стипендію, аби не залежати від батьків, інші намагаються підвищити свій статус завдяки здобутим знанням, а третім просто подобається навчатися. А ким є ці ж студенти поза університетом? Що їх цікавить? Саме про це ми і розпитали у юних журналістів, рекламістів і піарників.

Другокурсники відділення журналістики успішно захистили авторські радіопрограми

На відділенні журналістики відбулася публічна модульна контрольна робота з «Теорії та методики журналістської творчості» (захист робіт з радіожурналістики). На заході журі та глядачі прослухали фрагменти радіопрограм, створених другокурсниками впродовж семестру, і визначили найкращі з них.

Запрошуємо до магістратури за спеціальністю "Журналістика"!

Випускників бакалаврату за спеціальністю "Журналістика" та випускників інших спеціальностей запрошуємо вступати до магістратури за спеціальністю "Журналістика".


Оголошення

До уваги студентів відділення журналістики заочної форми навчання!


Радіопрограма «УжНУ Life»: Про 8 Березня, першоквітневі жарти, Великдень і вправних журналістів

У радіовипусках «УжНУ Life» – ведучі Ганна Драгун, Вікторія Греба, Зоя Брюхович та Анна Песюк щоразу будуть інформувати, зацікавлювати та розважати своїх слухачів у традиційних рубриках: «Запитаємо», «Свято тижня» та «Цікава особистість».

Три випуски радіопрограми «Плафон»: Про письменників, День сміху, і здорове харчування

Студентки-другокурсниці підготували чергові випуски радіопрограми «Плафон». Цього разу увагу радійників привернули День української писемності, День сміху, а також спорт і здорове харчування. Про це розкажуть ведучі Оксана Кичера, Яна Созанська, Сюзанна Петрішко, Тетяна Юска.

Студенти створили радіо про свій факультет – «ФілФайта»

Що ви знаєте про рідний університет, факультет, на якому навчаєтеся? Окрім, звичайно, його назви і кафедри, на яку вступили. Можемо посперечатися, що досить мало. Ведучі радіопрограми «ФілФайта» – Віталій Панькович, Тетяна Боць і Тереза Богуняк допоможуть вам дізнатися значно більше

У п’ятій віртуальній радіоподорожі студенти-журналісти запрошують до Німеччини

Пропонуємо вам чергову міні-подорож. Цього разу країною з величезним розмаїттям пива, а ще поліцією на «Мерседесах». Це батьківщина Баха та Бетховена, одна з найуспішніших держав на сучасній політичній карті світу. Саме тут було винайдено жувальну гумку. Думаєте, знаєте про Німеччину все? Спробуймо перевірити!

Третій і четвертий випуски студентської travel-радіопрограми пропонують віртуальну подорож Чехією та Польщею

У спекотний вихідний хочеться чогось цікавого й незвичайного? Вмикайте «Довкола світу»! Сьогодні аж два випуски – про Чехію і Польщу. Незмінні ведучі Кароліна Бучковська, Діана Андрущакевич та Оля Богославська підготували для вас тільки найкраще й найцікавіше.

1 2 3 ... 43 44 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку