Вівторок, 11.12.2018, 01:20
  Ви увійшли як Гість | Група "Гiсть" | RSS
Вітальня Пульс відділенняРеєстраціяВхід
[Розширений пошук]
Навігація
Хмарка теґів
Категорії розділу
Відгуки [21]
Наші колеги
Вітальня » Пульс відділення » Практика » Відгуки

Відгук про виробничу практику Наталії Каралкіної
10.09.2012, 21:33
Цього року практика була справжньою: ілюзорна і в чомусь безтурботна атмосфера майбутньої професії поступово зникала, проявляючи реальні, інколи й не зовсім бажані сторони мас-медій. Мені вдавалося поєднувати здобуття нових навичок і відпочинок, зате саме цього літа я відчула, що подорослішала, тобто спробувала заглянути у власне майбутнє. Ні, там немає нічого жахливого і нездійсненного, там є щастя і справжній успіх, але для того, щоб наблизитися до нього, треба зробити ще немало…

Попередні навчально-ознайомчі практики я намагалася відвідувати якомога більше цікавих прес-конференцій, вигадувала розважальні теми, опрацьовувала їх протягом тривалого часу і хвилювалася чи не за кожне слово власної статті. Зрозуміло, що під час третьої газетно-журнальної практики доводилося теж чимало пошукати і прослідкувати, і в жодному разі я не легковажила, зате відфільтровувала інформацію і мала значно менше часу на її опрацювання. Крім матеріалів на тему дозвілля, додавалися соціальні, аналітичні статті. Нерідко інформація ніби сама знаходила мене, що додавало ентузіазму і в чомусь підкреслювало потрібність моєї роботи.

Приємно було усвідомлювати дотичність до створення газетного продукту, мати стосунок до інформаційного наповнення сайту, в чомусь керувати мас-медійним процесом в обмежених масштабах. З іншого боку, відчула, що подібними, а то й значно жахливішими способами нерідко впливають і на мене, тож вкотре замислилася над важливістю університетських курсів з «Реклами», «PR», «Масової комунікації», «Текстознавства» та інших дисциплін, на які інколи так ліньки виконувати запропоновані викладачами завдання, особливо, коли не усвідомлюєш, чи згодиться це тобі.

Не пропустити важливого моменту — девіз і водночас необхідність, котру зрозуміла і відчула цього літа. Одне неправильне слово, незрозуміло висловлена думка, невдало підібране фото, — і можна назавжди втратити свого читача, інформатора, злякатися бажання журналістського вдосконалення. Але не менш важливо вміти зберегти власну думку і можливість до її висловлення в умовах передвиборчих маніпуляцій, бо кандидати й електорат із закінченням відведеного терміну зникають майже безслідно, а журналіст лишається, і добре, коли на фоні подібних брудних процесів його совість зостається чистою.
Категорія: Відгуки | Додав: Шумицька
Переглядів: 1223 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.7/3


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Категорії розділу

Пошук у словниках

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz