+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Тарасюк В.Ю.
Вітальня »
Тарасюк Володимир Юрійович 
кандидат філологічних наук, доцент
 
Випускник Київського університету імені Тараса Шевченка: 1993 року з відзнакою закінчив Інститут журналістики за спеціальністю «Журналістика». Після цього розпочав трудову діяльність у газетах «Закарпатська правда» і «Срібна Земля» (Ужгород), пройшовши шлях від рядового журналіста до головного редактора обласної газети. 1998 року був запрошений на роботу в Ужгородський університет. Очолив університетську газету «Погляд» (головний редактор від дня заснування до сьогодні), працював викладачем і старшим викладачем на кафедрі журналістики, згодом став доцентом.
 
Кандидатську дисертацію на тему «Журналістська діяльність Августина Волошина в контексті розвитку закарпатської преси» захистив 2004 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
 
Коло наукових зацікавлень: історія української журналістики, теорія і практика журналістської творчості.
 
Удосконалював професійну кваліфікацію в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у вищих навчальних закладах і засобах масової інформації Сполучених Штатів Америки та Великобританії.
 
Член Національної спілки журналістів України, секретар Закарпатської обласної організації НСЖУ, член Асоціації спортивних журналістів України, заступник голови обласної асоціації АСЖУ, член громадської організації «Медіаперспективи», член виконкому обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Нагороджений численними журналістськими нагородами, зокрема, Золотою медаллю української журналістики, є переможцем VII Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська» серед спортивних журналістів. Друкувався в районній, обласній і всеукраїнській пресі. Нині співпрацює із закарпатськими ЗМІ.
 
Забезпечує викладання таких дисциплін:
         • «Історія української журналістики»
         • «Теорія і методика журналістської творчості»
         • «Реклама у ЗМІ»
         • «Публіцистика»
         • «Основи екології, проблеми екології у ЗМІ»
         • «Авторське право»
         • «Історія соціального управління»

 
Перейти на сторінку матеріалів В. Ю. Тарасюка » » »

 

Завітати на кафедру » » »
 

 

Перейти на сторінку іншого викладача

 

 

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку