+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Новорічна вітальня
Вітальня »
Шановні колеги, дорогі студенти!
Прийміть наші щирі вітання
з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!Хроніка

Про інформаційні потреби нацменшин, журналістські стандарти та виклики для медіа розповідали студентам тренери з Ужгорода і Німеччини

 

На відділенні журналістики стартував проект «Сприяння етнічній толерантності в Закарпатті шляхом запуску мультимедійної платформи» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 13 вересня відбулися перший тренінг і майстер-класи, передбачені проектом. Тренерами стали заслужена журналістка України Тетяна Вашаргелі, член Німецької асоціації журналістів Клеменс Шолль, журналіст-фрілансер, політичний аналітик і коментатор, автор кількох книжок Інго Петц. Перші заходи у рамках проекту відкривала доцент кафедри журналістики Галина Шаповалова, а підсумовував їх – завідувач кафедри, доктор наук із соціальних комунікацій Юрій Бідзіля. Учасниками тренінгу і майстер-класів були студенти відділення журналістики, викладачі кафедри, представники регіональних медіа.


На відділенні журналістики розпочинається серія заходів для посилення міжетнічної толерантності в Закарпатті

Громадська організація «Медіа перспективи», членами якої є викладачі та студенти відділення журналістики УжНУ, уже не вперше стала переможцем конкурсу Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні і розпочинає реалізацію проекту «Сприяння етнічній толерантності в Закарпатті шляхом запуску мультимедійної платформи».


Студентка відділення журналістики стала найкращою у форумі «Праволюдяність: mediafest»

Як показують соцопитування, близько 40% українців особисто стикалися з різного роду дискримінацією. Сумна статистика потребує адекватних заходів, зокрема й через засоби масової комунікації. Тож наприкінці серпня у Києві до 70-річчя Декларації про права людини та 20-річчя Української національної інституції з прав людини впродовж трьох днів тривав спеціальний форум «Праволюдяність: mediafest», під час якого експерти навчали майбутніх медійних працівників привертати увагу до проблем упосліджених. На захід приїхало близько 70 студентів і студенток з усієї України.


Дзен в УжНУ, або Як студенти йоги навчалися

З нагоди Міжнародного дня йоги доцент кафедри журналістики УжНУ Леся Поліха влаштувала майстер-клас з йоги на галявині неподалік стоматологічного факультету. Досягали духовного та фізичного піднесення викладачі, студенти відділення журналістики, діти та навіть вагітні.

Як живеться рекламістам і піарникам першого курсу на відділенні журналістики

Двері до аудиторії першокурсників
Першокурсники спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» навчаються разом із філологічною спільнотою упродовж 9 місяців. Як і всі інші студенти, вони намагаються сумлінно відвідувати пари та старанно навчатися. Але чи пристосувалися рекламісти до університетських реалій, які суттєво відрізняються від шкільних? Адже бути присутніми в університеті – одна справа, а комфортно себе в ньому почувати – зовсім інша. Саме тому ми розпитали першокурсників, як їм живеться на відділенні журналістики.

Чим займаються студенти відділення журналістики поза університетом

Студенти – це молоде амбіційне покоління, яке докладає зусиль для навчання з метою досягнення абсолютно різних цілей: одні бажають отримувати стипендію, аби не залежати від батьків, інші намагаються підвищити свій статус завдяки здобутим знанням, а третім просто подобається навчатися. А ким є ці ж студенти поза університетом? Що їх цікавить? Саме про це ми і розпитали у юних журналістів, рекламістів і піарників.

Другокурсники відділення журналістики успішно захистили авторські радіопрограми

На відділенні журналістики відбулася публічна модульна контрольна робота з «Теорії та методики журналістської творчості» (захист робіт з радіожурналістики). На заході журі та глядачі прослухали фрагменти радіопрограм, створених другокурсниками впродовж семестру, і визначили найкращі з них.

Запрошуємо до магістратури за спеціальністю "Журналістика"!

Випускників бакалаврату за спеціальністю "Журналістика" та випускників інших спеціальностей запрошуємо вступати до магістратури за спеціальністю "Журналістика".


1 2 3 ... 43 44 »

Свіжий «Погляд»


Моя подорож до файного міста почалася задовго до того, як я вперше ступила на його землі.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)
Даніела Голод – студентка 3 курсу факультету європейського права та правознавства, член студентської ради і наукового товариства, майбутній юрист, журналіст та копірайтер.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)
Один день у Львові очима студенток відділення журналістики – Лізи Зеленюк і Андріани Кофель.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (1)Наталія Драбов з дітьми

У сучасному світі жінка – не тільки мати й домогосподарка, а й працівник певної галузі. Ми поспілкувалися з Наталією Юріївною Драбов, викладачем англійської мови на кафедрі теорії і практики перекладу факультету міжнародних відносин УжНУ, котра є мамою трьох дітей.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)Великодні писанки від Ірини Можарович

Пасха – це свято весни, радості, надії... Одне з моїх найулюбленіших свят...

  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку