+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Новорічна вітальня
Вітальня »
Шановні колеги, дорогі студенти!
Прийміть наші щирі вітання
з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!Хроніка

Студентка відділення журналістики увійшла до трійки переможців всеукраїнського конкурсу з фактчекінгу

Третє місце в конкурсі «Фактчек для журналістів-початківців» здобула Ольга Брайлян, студентка 4 курсу відділення журналістики. Загалом у конкурсі взяли участь близько 90 студентів із багатьох вишів України. Спочатку 15-ку кращих авторів запросили до Києва, там уже оголосили результати.

14.12.2018 / nkaralkina / 25 / 0
Докладніше

Музична Вівсянка

Знову радіо. Знову «Єден»! Надзвичайно різнобічна радіостанція, де можна почути програми на будь-який смак: спортивні, політичні, музичні, дитячі та ще багато інших. Мені випала нагода поспілкуватися зі своїми колегами, ведучими на радіо «Єден», Яриною Денисюк та Миколою Мага про їхню програму, зокрема про концепцію та історію створення.


Семестр практичних дисциплін у майбутніх бакалаврів

Завжди приємно застосовувати теорію на практиці, утілювати різні ідеї в життя. У семестрі, що минає, четвертокурсники-журналісти мали переважно практичні курси. За цей час я усвідомила важливість практики, тож розповім про найцікавіші, на мій погляд, дисципліни.


Вікторія Кенідра: усе в наших руках, тому не можна їх опускати

У десятому класі їй поталанило потрапити на курси універсального журналіста в Острозькій академії. Лектор неймовірно цікаво розповідав про основи журналістського фаху. Удалося й попрактикуватися… Саме тому Вікторія Кенідра, нині студентка другого курсу нашого підрозділу й нова голова Студентської ради філологічного факультету, обрала професію медійника.


Коли камери вимкнені…

Телеканал «Тиса-1» готує до показу документальну стрічку «Ранок на Тисі: від ідеї до ефіру», у якій розкаже, як створюють програму, що вже понад десятиліття допомагає прокинутися телеглядачам Закарпаття, України загалом і не тільки. Як змінювалися формат, обличчя передачі, інтер’єр студії – покажуть автори фільму.


Забуті нами, але не забуті ними

Барбос. В Ужгороді в 2012 році це слово набуло нового значення. Так назвали одну з найбільших волонтерських організацій у нашому місті. Люди, котрі цим займаються, мають просто безмежну та щиру любов до братів наших менших — це факт.


Від сесії до сесії...

Сесія! Здавалося б звичайне слово, але ні — у студентів воно викликає багато контрастних емоцій та відчуттів.


Якою може бути толерантна журналістика?

«Громадське радіо у твоєму місті» — проект, що здійснив подорож Україною з прямими включеннями в ефір та відкритими журналістськими тренінгами.

1 2 3 ... 45 46 »

Свіжий «Погляд»


Моя подорож до файного міста почалася задовго до того, як я вперше ступила на його землі.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)
Даніела Голод – студентка 3 курсу факультету європейського права та правознавства, член студентської ради і наукового товариства, майбутній юрист, журналіст та копірайтер.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)
Один день у Львові очима студенток відділення журналістики – Лізи Зеленюк і Андріани Кофель.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (1)Наталія Драбов з дітьми

У сучасному світі жінка – не тільки мати й домогосподарка, а й працівник певної галузі. Ми поспілкувалися з Наталією Юріївною Драбов, викладачем англійської мови на кафедрі теорії і практики перекладу факультету міжнародних відносин УжНУ, котра є мамою трьох дітей.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)Великодні писанки від Ірини Можарович

Пасха – це свято весни, радості, надії... Одне з моїх найулюбленіших свят...

  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку