+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Новорічна вітальня
Вітальня »
Шановні колеги, дорогі студенти!
Прийміть наші щирі вітання
з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!Хроніка

Як живеться рекламістам і піарникам першого курсу на відділенні журналістики

Двері до аудиторії першокурсників
Першокурсники спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» навчаються разом із філологічною спільнотою упродовж 9 місяців. Як і всі інші студенти, вони намагаються сумлінно відвідувати пари та старанно навчатися. Але чи пристосувалися рекламісти до університетських реалій, які суттєво відрізняються від шкільних? Адже бути присутніми в університеті – одна справа, а комфортно себе в ньому почувати – зовсім інша. Саме тому ми розпитали першокурсників, як їм живеться на відділенні журналістики.

Чим займаються студенти відділення журналістики поза університетом

Студенти – це молоде амбіційне покоління, яке докладає зусиль для навчання з метою досягнення абсолютно різних цілей: одні бажають отримувати стипендію, аби не залежати від батьків, інші намагаються підвищити свій статус завдяки здобутим знанням, а третім просто подобається навчатися. А ким є ці ж студенти поза університетом? Що їх цікавить? Саме про це ми і розпитали у юних журналістів, рекламістів і піарників.

Другокурсники відділення журналістики успішно захистили авторські радіопрограми

На відділенні журналістики відбулася публічна модульна контрольна робота з «Теорії та методики журналістської творчості» (захист робіт з радіожурналістики). На заході журі та глядачі прослухали фрагменти радіопрограм, створених другокурсниками впродовж семестру, і визначили найкращі з них.

Запрошуємо до магістратури за спеціальністю "Журналістика"!

Випускників бакалаврату за спеціальністю "Журналістика" та випускників інших спеціальностей запрошуємо вступати до магістратури за спеціальністю "Журналістика".


Оголошення

До уваги студентів відділення журналістики заочної форми навчання!


Радіопрограма «УжНУ Life»: Про 8 Березня, першоквітневі жарти, Великдень і вправних журналістів

У радіовипусках «УжНУ Life» – ведучі Ганна Драгун, Вікторія Греба, Зоя Брюхович та Анна Песюк щоразу будуть інформувати, зацікавлювати та розважати своїх слухачів у традиційних рубриках: «Запитаємо», «Свято тижня» та «Цікава особистість».

Три випуски радіопрограми «Плафон»: Про письменників, День сміху, і здорове харчування

Студентки-другокурсниці підготували чергові випуски радіопрограми «Плафон». Цього разу увагу радійників привернули День української писемності, День сміху, а також спорт і здорове харчування. Про це розкажуть ведучі Оксана Кичера, Яна Созанська, Сюзанна Петрішко, Тетяна Юска.

Студенти створили радіо про свій факультет – «ФілФайта»

Що ви знаєте про рідний університет, факультет, на якому навчаєтеся? Окрім, звичайно, його назви і кафедри, на яку вступили. Можемо посперечатися, що досить мало. Ведучі радіопрограми «ФілФайта» – Віталій Панькович, Тетяна Боць і Тереза Богуняк допоможуть вам дізнатися значно більше

1 2 3 ... 43 44 »

Свіжий «Погляд»


Моя подорож до файного міста почалася задовго до того, як я вперше ступила на його землі.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)
Даніела Голод – студентка 3 курсу факультету європейського права та правознавства, член студентської ради і наукового товариства, майбутній юрист, журналіст та копірайтер.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)
Один день у Львові очима студенток відділення журналістики – Лізи Зеленюк і Андріани Кофель.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (1)Наталія Драбов з дітьми

У сучасному світі жінка – не тільки мати й домогосподарка, а й працівник певної галузі. Ми поспілкувалися з Наталією Юріївною Драбов, викладачем англійської мови на кафедрі теорії і практики перекладу факультету міжнародних відносин УжНУ, котра є мамою трьох дітей.
  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)Великодні писанки від Ірини Можарович

Пасха – це свято весни, радості, надії... Одне з моїх найулюбленіших свят...

  Читати далі »»»»»
Коментарів (0)Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку